Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg nem emlékezett a...

Tényleg nem emlékezett a nevemre vagy csak meg akart szégyeníteni?

Figyelt kérdés

5 éve ismertem meg a csajszit, a melóhelyemen néha besegített, szörnyen fiatalka volt, de egy irtó imádnivaló csaj, hamar mindenki kedvence lett. Én akkoriban költöztem a városba a megajánlott munkalehetőség miatt, a kollégákon kívül senkit nem ismertem a városban, hamar kialakult egy kapocs köztünk, gyakran beszéltünk, találkozgattunk, habár tudtam, hogy nagy játékos. Utoljára 2020 tavaszán találkoztunk, ezután szép-lassan elhidegültünk egymástól. Néha írtam neki, hogy megkérdezzem miújság vele, de nem válaszolt sosem.

Szerintem már vagy 1,5 éve egyáltalán nem is láttam, mikor múlt szombat este az egész melós társaság sörözni volt és összefutottunk a csajszival. Egy társasággal volt, valahova tarthatott, de megállt egy keveset beszélni velünk, viszonylag kedves volt, viccelődött a srácokkal, majd rámnézett és nagy mosollyal kérdezi: "Bocsi, amúgy téged hogy hívnak?" Az egész társaság hangosan nevetett, nagyon szíven ütött. Egykor mennyit jelentettünk egymásnak, most meg már nem is akar megismerni.

Szerintetek tényleg nem emlékszik vagy meg akart alázni? Azóta ezen rágódok. Megéri felhívni és megkérdezni? Nem hagy nyugodni...


2022. márc. 17. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Túlgondolod az egészet. Szerintem tényleg nem ismert meg - öt év alatt mindenki sokat változhat, föleg, ha közben nem volt semmi kapcsolat kozottetek, és most szimpatikus voltál neki, ezért szeretett volna megismerni kicsit jobban.
2022. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
A többiek azért nevettek, mert tudták, hogy ti jóban vagytok (voltatok)?
2022. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy leírtam, hogy 2020 tavaszán még találkozgattunk és akkor még tökéletesen tudta a nevemet. Egyébként pedig nem őszintének tűnt a mosolya, sokkal inkább cinikusnak.
2022. márc. 17. 16:08
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Gondolom. Amolyan nyílt titok volt, hogy nekem bejön a csajszi és gondolom ezt találták olyan viccesnek a többiek, hogy ezek után ő meg megkérdezte, hogy én egyáltalán ki is vagyok.
2022. márc. 17. 16:11
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ironikus volt. Vagy csak viccelődött, de biztos vagyok benne, hogy felismert. Ha csak nem lettél 40 kilóval több, vagy kevesebb. Hisz 2020-ban még találkoztatok és 3 évet is egymás közelében töltöttetek előtte.
2022. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Egy kétszínű k*rva, ne foglalkozz vele.

"de egy irtó imádnivaló csaj, hamar mindenki kedvence lett."

Aham, ismerem ezt a típust. Mindenkit kibeszél a háta mögött, fuuu, de utálom, az ilyen kis ribiket.

2022. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Simán van olyan, hogy akit évek óta nem látott az ember, azt hirtelen nem tudja hova tenni. De amúgy nem is arról van szó, hogy nem ismert meg, hanem csak a neved nem ugrott be neki. Az azért nem ugyanaz, mintha fogalma se lenne, hogy ki vagy. Persze te voltál ott, mi nem láttuk a szitut, az is lehet, hogy tényleg csak bunkózni akart.
2022. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem számolj le onnan, elég keményen be lettél cinkelve, konkrétan mindenki előtt megalázott téged. "de egy irtó imádnivaló csaj, hamar mindenki kedvence lett."

Szerintem egy gusztustalan kis féreg. Neked ilyen az imádnivaló? És aki meg normális? Akkor az milyen neked, egy nyomi? Te se vagy épeszű ember, az biztos!

2022. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom sem kétszínűnek, sem krvának, bár nem tagadhatom, a melóhelyemen állítólag vagy 3-4 palival volt viszonya, de hát ez meg nem rám tartozik. Mi sokat beszélgettünk, én azt gondolom eléggé ismerem a személyiségét, egy törékeny, kedves lánynak ismertem meg ezidáig, ezért is feltételeztem, hogy biztos tényleg nem emlékezett a nevemre, nem rosszindulatból mondta, amit mondott, de hát így már ki tudja, mi az igazság.
2022. márc. 17. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy a csajba.
2022. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!