Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lépjek túl azon, ha...

Hogyan lépjek túl azon, ha vkinek bemutatkoztam és számára nem vagyok szimpatikus, viszont rendkívül sokszor látom?

Figyelt kérdés
Már sok ideje annak, hogy bemutatkoztam neki és hát addig azt hittem, hogy szimpatikus vagyok neki, mert magabiztosan mutatkoztunk be egymásnak. De mikor egyszer ráírtam, nagyon lerázó válaszokat adott és végül el is zavart egy "lemerült a telóm" mondattal. Ez picit még zavar, nagyjából túlléptem rajta. Csak hogyan tudom elfelejteni ezt a személyt?

2020. febr. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad az érzésbe és ne gondolj rá. Az ő érzéseit, viszonyulását nem tudod megváltoztatni. Lehet hogy akkor rossz napja volt, nem tudhatod. Élőben is kinyilvánítja hogy nem vagy számára szimpatikus? Olyan is van, hogy valaki a másik emberrel távolságtartó, inkább elkerülné, de talán még önmaga se tudja: miért. Van aki már elsőre is ellenérzéseket vált ki a másikból - nem lehet tudni miért. Szerintem számodra saját gondolataid okoznak szenvedést, melyek arról szólnak: "mit gondolhat rólam a másik"
2020. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted kötelezöen szimpatikusnak kellene lenned mindenkinek akinek bemutatkoztál?
2020. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyílván nem (2.), nem erre gondoltam és (1.) még nem küldött el élőben sehova, bár azóta nem is beszéltem vele :D
2020. febr. 9. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az ő gondja, nem a tiéd. Ne vedd magadra. Minimalizáld, vagy teljesen szüntesd meg a kapcsolattartást.
2020. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nem tartom vele a kapcsolatot, úgyis el küldött volna a pics@ba
2020. febr. 9. 20:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma meg kezet fogtunk, mert akart. Ezt már nem tudom mire véljem, mert múltkor még hozzám sem szólt, most meg lazába kezet fogtunk és köszöntünk is egymásnak. Nem értem ezt a személyt
2020. febr. 11. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!