Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lett már elegetek úgy egy...

Lett már elegetek úgy egy munkahelyből, hogy emelt hangon felmondtatok, és csak úgy hirtelen otthagytatok mindent?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy még a felmondási időt sem töltöttétek le. Bedühödtetek, mindent leraktatok, és távoztatok. Ha igen, hogy történt és miért?

2022. márc. 18. 09:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és életem egyik legjobb döntése volt. Persze könyörögtek, hogy ilyen szemét nem lehetek, mert nem találnak helyettem balekot, akit ki lehet zsákmányolni. Valószínű úgy is volt, mert a cég rövidesen tönkrement. Volt kb. 20 alkalmazott és egyik sem akart dolgozni, csak a főnököt játszani.
2022. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1: Tehát az volt a baj, hogy mindent veled csináltattak?
2022. márc. 18. 09:55
 3/21 anonim válasza:
100%
A főnököm. Bement egy vezetői megbeszélésre délután, sík idegesen kijött,pakolt, becuccolt a kocsiba, majd az igazgatóhoz bement felmondani. Másnap nem jött.
2022. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Mivel hasonló pozíciót nagyon sokára talált, azt mondta, máshogy csinálta volna. (3)
2022. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azon a helyen már több mint 8 éve dolgoztam és a felmondási idő minden évben emelkedett, volt már 50valahány nap felmondási időm, amit le akartak velem dolgoztatni, de az új hely nem várt volna meg. A közvetlen főnökömnek szóltam, hogy nem fogok bemenni, rúgjanak ki, kaptam búcsúajándékot és a nagyfőnök ki is rúgott.
2022. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mc Donald's-ban volt ilyen de ez màr nagyon régen történt.A napot még végigvittem aztàn màsnap bementem felmondani.

Ez diàk munka volt de annyira szr volt hogy 1 hetet bírtam kb.

2022. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Úgy becsaptam a vasajtót, hogy majdnem kiszakadt a helyéről. 5 ember helyett dolgoztam, és hülyeségek miatt csesztettek egész nap. 2 nap múlva leállt a termelés, a 3. napon dupla fizetésért hívtak vissza, egy hét múlva háromszoros fizetésért, 2 hét múlva ötszörösért. De amíg ott voltam, a jogos béremet is csak fogcsikorgatva akarták kifizetni. Még a papírjaimért sem mentem be, kértem, hogy postázzák ki. Önbecsülés is van a világon, ember vagyok, nem egy szardarab.
2022. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig kellett volna. Így is felmondtam, csak nem csattogva és azonnal. Mondanom sem kell, a béka segge alatt kerestem, majdnem minimálbér és legtöbb napon konkrétan xarrá dolgoztattak, nehéz fizikai munkát kellett végeznem. Ha nem volt munka, akkor adtak egy rongyot és keress valami piszkos helyett felkiáltással otthagytak takarítani. Mondanom sem kell a takarításnak semmi köze nem volt a fő munkámhoz és volt, hogy 6 órában azt csináltam.
2022. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen volt. Egy èlelmiszer üzletben voltam kasszàs, aztán irodai dolgozó. Mindent mindig megcsinàltam. Napi 15 óra meló, ha szabadnapom volt, és valaki nem ment be, nekem kellett ugrani, holott én voltam legtàvolabb, 30km -ről jártam be. A főnök feszt szivatott, aki dolgozott kasszàba, tudja, hogy nem akkor pisilünk mikor kell, hanem amikor van 3 perc kimenni. Ritka volt, hogy enni tudtam. Egyik nap a főnök közölte, hogy levon a bèremből, mert kimentem cigizni( akkor nem volt sok vásárló, elbírta egy kassza) és hogy úgy döntött, nem fizet benzin pénzt. Erről azt kell tudni, még pàlyàzatban voltam, tehát ő kapott utánam benzin pénzt, de csak a felét kaptam meg. Mikor ezt kimondta, mondtam, hogy okés, nem kell, mosolyogtam, hogy keressen màs marhàt mert engem többet nem lát. Még pár hétig hivogatott, hogy menjek vissza, nem kell kasszàzni, csak az iroda marad. Nem mentem. Soha többé.
2022. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hozzátenném egyébként, hogy a legtöbb ember nagyon sokat tűr. Egy a régi munakhelyemen dolgozó ember 20 évet húzott le ott, ahol én is felmondtam. Akik kedvencek voltak, annak az irodából a HR-esek, meg a kisfőnök (felette már csak a vezérigazgató van) jött le, hogy búcsút mondjanak 30 ezres csokorral, meg borral.

Ez a férfi 20 évet húzott le ott az életéből, értett midnenhez is, kb mindenkivel jóban volt, mindenkinek segített, az egyik legrégebbi ott dolgozó volt, minen xart elviselt, majd ugyanannyi fizetésért, mint amivel kezdett anno.

Halljátok, egy k*rva csokit nem kapott! Vagy egy kézfogást!

Ennek ellenére ő mosolyogva ment el az utolsó napján, szerintem kiégett ettől a cégtől, ő sem gondolta, hogy ennyit fog kapni a sok munkájáért.


Vannak iylen emberek is. Pedig én az ő helyében tomboltam volna.

2022. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!