Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondtam a munkahelyemen...

Felmondtam a munkahelyemen azonnali hatállyal a munkahelyem.Bent maradt még 3 napi pénzem.A főnököm kipostázta a kilépő papírjaim.Azt a 3 napi munka bérem hivatalosan nem kellett volna a papírokkal együtt kiküldeni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pénzt alapból csak úgy nem postáznak. Ha nem naponta, vagy hetente készpénzben fizettek, akkor a következő esedékes fizu idején utalnak.
2021. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hóközivel később, vagy majd fizunál utalnak akkor.

De majd arra is figyelj hogy ha kapsz még pénzt, akkor utána a kilépő papírjaid fognak újból érkezni. Kell érkezzen, hisz az utólag kapott béred is rqjta kell legyen a papírokon. (Adóbevalláskor ez majd fontos lesz, gondoltam szólok.)

2021. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Eredetileg dec 31-ig volt kikalkulálva a szabid. Mivel év vége előtt kiléptél, így elég valószínű hogy kevesebb szabi jár.
2021. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De amúgy nem utalással kaptam a fizetésemet ott.Hanem készpénzben kaptam....Ilyenkor nekem kell bemenni a fizetésért vagy nekik kell kipostáznia?
2021. dec. 29. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jár is, biztos, hogy nem fogja postázni. Amilyen drága az utalási díj a postán, a béred nagyrészét levenné, nem hiszem, hogy saját zsebből finanszírozná neked.

Mi lenne, ha felhívnád, és megkérdeznéd, hogy mizu?

2021. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!