Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt állásinterjúra...

Próbaidő alatt állásinterjúra hívtak, hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Dolgozom egy helyen, irodai munka, 8-5-ig van munkaidőm, még van 2,5 hónap próbaidőm. Tetszik a munka, de nagyon kevés a fizetesem, így beadtam egy álláshirdetésre az önéletrajzomat, ahol kb duplája lenne a fizetés, teljesen más munkakör. Ha behívnak interjúra, hogy oldjam meg? Ha szabadságot veszek ki rögtön 2 hét után, nem rúgnak ki azonnal?

Az, hogy munkaidő előtt vagy után menjek a másik helyre, nem tudom, mennyire lenne megoldható, a másik hely tőlem 40 km-re van, kb 50 perc az út, vagy hajnal 6-ra, vagy este 6-ra kéne időpontot kapjak, nem túl esélyes szerintem. Mit tennétek, hogy lehetne ezt megoldani?



2022. márc. 20. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi vizsgálatra kérd el magadat.
2022. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En ebben az esetben szerveznek es hazudnek. Valakinek fizetnek, hogy kocsival vigyen es elore bejelentenem, hogy orvoshoz van idopkenuontom, varatlan fogaszati problema, megrontgenezik, tomott fog es erzekeny lett.

En az oszinteseg hive vagyok, de ebben a helyzetben az kizart.

2022. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az orvoshoz van időpontod amire már 5 hónapja vársz elfogadható.

abban az esetben van gond, ha a munkára amit csinálsz felvettek 2-3 embert is és azt nézik 1 hónapig, hogy ki hibázik, ki nem teper és akkor az repül.

de mivel azt írod sza r a fizu, az ilyen cégek nem nagyon csinálnak ilyet mostanában.


a vírus alatt viszont a csöves cégek is csinálták, hogy felvettek 1 melóra 5 embert, pl 250 nettóval.

ott lébecoltak mert nem volt munka és akkor 1 hét múlva egyesével felhívtak mindenkit, hogy 180 nettónál többet nem tudnak fizetni.

undorító, de még ezért is tolongtak.

és mivel a rengeteg állásvesztő miatt

2022. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!