Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eltartanátok a gyereketeket...

Eltartanátok a gyereketeket ha nem akarna vagy nem tudna dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 09:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha valamilyen fogyatékosságban szenved, vagy tartós betegség akadályozná a munkavégzésben.

Mindenesetre ha megváltozott munkaképességűként tudna dolgozni akárcsak napi 4 órát, akkor én arra bíztatnám, neki is jó hogy értékesnek érezheti magát.

2022. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem minden szülőnek kellene biztosítania azt, hogy a gyerek ha munkába áll, ne kelljen pénzt adnia a, mert eddig is megvoltak nélküle. A gyerek viszont tudna gyűjtögetni, takarékoskodni, a jövőt megalapozni. Nem mindenki tartja célnak azt, hogy azonnal kétszázötvenezres albérletbe rohanva "önállósodtam" felkiáltással büszkélkedjen. Nem mindenki tud olyan munkát találni hogy ilyen albérletet meg tudjon fizetni.
2022. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mást is megtisztelt a Kérdező trágár privát üzenettel vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? XxXHb2695 fiókból írt.

Egészséges, munkaképes ember Budapesten simán talál magának egy árufeltöltői, vagy futári állást.

2022. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
14%
Ha férfi eltartanám ha nő akkor nem.De ha férfit is azért mert tőle el várják hogy, válalkózo cégalapitó legyen.Minimum orvos,mérnök,programozó teljesen érthetö hogy, nincs ennyi pozició és nem mindenkit támogatnak diplomáig.Egy nőnek könyeben elnézik ha árüfeltöltö vagy futár kevesebet is várnak töle.Egy férfinak mindenhez is érteni kel ha egy nő buta az aranyos.Ha egy férfi az már büncselekmény senkit nem érdekel a rossz oktatási rendszer egy férfinál nincs mentség,kifogás.Ezért egy nő könyen talál munkát ha férfi talál is neki naprakésznek kel lennie és bármikor nagyobb esélyel rugják ki mert olyan munkát végez aminek nagy a kockázata és nagyot bukhat.
2022. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
El igen, ahogyan nekem is volt ilyen szakasz az életemben. Bőven meg tudom érteni ha kicsit meg akar állni. Mondjuk fél év, háromnegyed év.
2022. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!