Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek telefonaljak az...

Szerintetek telefonaljak az interjuztatonak?

Figyelt kérdés

Delelott telefonaltak, nem tudtam felvenni. Azonnal visszahivtam oket (epp az orvosi rendeloben ultem) azt hittem hogy a szokasos kerdes lesz, hogy be tud e jonni interjura valamikor. Kozben mondta a holgy minimum15-20 perc beszelgetes lenne eloszor, raerek e. Mondtam hogy sajnos most nem alkalmas, de a delutan folyaman barmikor telefonalhat, elerheto leszek. Na nem hivott.. erdemes ma delelott telefonalnom, hogy tegnap kerestek de nem volt alkalmas, most jo idoben telefonalok? Vagy varjak? Koszonom a segitsegeteket elore is.

Ha szamit ez egy adminisztratori munka


2022. márc. 23. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha kellenél már keresett volna. Nyilván másokkal is beszélt.
2022. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez termeszetes, hogy nem csak engem hivott. Csak hogy jo pont lenne e vagy inkabb hatrany ha telefonalok neki delelott.
2022. márc. 23. 07:18
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Küld el a francba!

Gomdolhatod mi lenne akkor ha felvenne, és lebetegednél valamikor...azonnal kirúgna.

2022. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
#3: Elmebeteg vagy?
2022. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerinten várhatsz még 1-2 napot, ha addig sem keresnek, akkor telefonálj.
2022. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megprobaltam most az elobb, de nem vettek fel ma sem. Ugy latszik ennel a cegnel vagy akkor raersz vagy tobb eselyed nincs :)
2022. márc. 23. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezt már engedd el. Ha nem érsz rá azonnal nekik ugrálni, választanak a többi 200 jelentkező közül.
2022. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lesz másik.
2022. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, azota hivtak 2 helyrol is :)
2022. márc. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!