Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mennyire gáz ha állásinterj...

Az mennyire gáz ha állásinterjú után 1 hónappal hívom vissza az interjúztatót?

Figyelt kérdés
Kaptam egy munkara egy ajanlatot ahova be is mentem interjura, majd haromszor is hivtak de annyira nyomast ereztem arra hogy nincs idom gondolkodni se eldonteni a dolgokat hogy inkabb nem vettem fel viszont most visszahivnam oket, lehet hogy nem vettek fel de lehet hogy megis, ott mondtak hogy nem igazan illek a munkakorbe viszont utana hosszas beszelgetes utan mondtak hogy majd ertesitenek. Ez mennyire gaz ha igy 1 honap elteltevel hivom fel oket? Ez egy penzugyi tanacsado munkakor egyebkent, meg csak 18 eves egyetemista vagyok szoval kicsit megijedtem 0 tapasztalattal ilyen temaban

2021. okt. 14. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Jo, az ilyen penzugyi tanacsadas javareszt boztositos ugynokoskodes, nen kar erte.
2021. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1-es

Ezt hogy érted? 😅

2021. okt. 14. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az 1-es vagyok, de megválaszolom helyette.

Úgy, hogy 18 évesen senki nem dolgozik valódi pénzügyi tanácsadóként. Az ilyen munkák amire jelentkeztél MLM cégeknél mennek, ahol valójában az ügyfelek lehúzása a cél. Nem tanácsadás megy, hanem színtiszta félig kamu sales (mint a teleshop és társai). Ne haragudj, de 18 évesen gőzöd sincs arról, hogyan kell jó pénzügyi döntéseket hozni. Jobb, ha fel sem hívod őket.

2021. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.Ne haragudj, de kezdetben nem az a munkakor

2.A ceghez beajanlottak es nem ok kerestek fel, elegge megvalogatjak kiket vesznek fel

3.Eleg komoly ceg, Ausztriaban es Nemetorszagban vannak kapcsolataik, egyik ismerosom is ott dolgozott es netto 500 000 korul keresett

4. Attol meg hogy valaki 18 eves nem kell lenezni es nem feltetlenul hulye es ostoba az elethez, senki nem kezd semmit tokeletesen es szuletik bele:) ezek a konzervativ idosebb emberek kimeljenek a kommentjeiktol akik a koruk miatt nagyobbnak erzik magukat es leszoljak a fiatalsagot mert nincs jobb dolga, koszonom

2021. okt. 14. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lol, latom mar megkezdtek nalad is az mlm agymosast, ez egy az egyben az a duma amit az ilyenek szoktak nyomatni.


Na csak a rend kedveert. En tenyleg penzugyi tanacsadassal foglalkozom, azon belul is banki informatikai rendszerekkel. Van egy kozgaz diplomam meg 20 ev szakmai tapasztalatom. Pontosan tudom, hogy mire lettem volna kepes 18 evesen, es hat lol... A multkor a kezembe kerult egy szakmai anyag amit 23 evesen irtam, az egyetem utan, mai szemmel nagyon vicces. Ez nem a fiatalsag lenezese, egyszeruen tenykerdes.

2021. okt. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

A 3-as vagyok:

"ezek a konzervativ idosebb emberek kimeljenek a kommentjeiktol akik a koruk miatt nagyobbnak erzik magukat es leszoljak a fiatalsagot mert nincs jobb dolga, koszonom"

- Sikerült pont azzal megvádolni, ami a valóságtól messzebb nem is lehetne. Ugyanis se konzervatív, se idős, hanem egy liberális, 24 éves villamosmérnök vagyok.


"Attol meg hogy valaki 18 eves nem kell lenezni es nem feltetlenul hulye es ostoba az elethez, senki nem kezd semmit tokeletesen es szuletik bele:)"

- De, maximálisan ostoba és hülye az élethez. Senki sem kezd semmit tökéletesen és születik bele, ez pontosan így is van. Ezért nem kérném egy 18 éves pénzügyi tanácsadását úgy, hogy semmilyen szakmai ismereted nincs. Én sem vagyok közgazdász mint írtam, de már az a pár gazdasági tárgy amit egyetemen hallgattam több hitelességet adna nekem, hogy ilyen munkát végezzek.

2021. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne hívd még fel őket. Hova úgy sietni.

Várjál inkább még egy hónapot.

Amúgy valóban kamu szaga van a munkának.

Ez ilyen Providentes Fundamentás tanácsadói munkának tűnik.

2021. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
OVB? 😂
2021. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi a durva? Valaki moderálja a kérdéseket, és kiveszi belőle a 3 betűből álló pénzügyi cég nevét. Tisztán emlékszem, hogy a 3-as válaszomban feltettem a kérdést, hogy melyik cégről van szó.

Ma megírtam a 6-os válaszom, és csodálva látom, hogy nem kérdeztem meg, hogy melyik cégről van szó, így feltettem ismét a kérdést a válaszom végén. De valahogy megint eltűnt a végéről....

Pontosan el tudná mondani nekem valaki, hogy mi a baj azzal, ha leírom egy cég nevét?

2021. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A providentnel jart ugy egy haverom, hogy a fonoke elkezdett neki valamit pampogni, a srac visszaszolt, mire a fonok szo szerint belerugott a seggebe.
2021. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!