Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mi a munkája? Szeretitek?

Kinek mi a munkája? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy a gyakori népe mivel foglalkozik főállásban. :)


Köszi a választ!



2022. márc. 23. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
munkahelyemet*
2022. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos karbantartó vagyok egy gyárban.Nem kifejezetten álommeló de ha már dolgozni kell akkor nagyon jó,ez áll hozzám a legközelebb.

Az a jó hogy elmegy az idő amikor dolgozik az ember mert gondolkozni kell,változatos tehát nem válik unalmassá olyan gyorsan.Általában minden nap van pár óra legalább amikor csak készenlétben vagyok,ilyenkor kb azt csinálok amit akarok,nem kell minden nap megszakadni.

Kollégák normálisak,fizetés is jó főleg SZJA mentességgel szóval elégedett vagyok.

2022. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Könyvelő vagyok, magánvállalkozó. Utálom, de meg kell élni valamiből.

Ha tudok kicsit több szabadidőt kreálni magamnak, lehet elkezdem a szülésznőit.

2022. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Termelési vezető állattenyésztésben. Szeretem. Nem monoton, minden nap van valami. Mindig felmerül egy-egy új probléma, így az ember folyamatosan tanul. Sosincs két egyforma rota. Izgalmas.
2022. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!