Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges adatnak minősül egy...

Céges adatnak minősül egy általam írt felvételi teszt? A saját irományomhoz nem férhetek hozzá?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy céghez és behívtak írásbeli tesztre. Olyan tesztsor volt hogy röhögőgörcsöt kaptam (ha egy polc teherbírása max 50 kg akkor a 12 kg-os csomagokból hányat tehet rá max-és hasonló MTA-szintű kérdések...).

Na megjött az eredmény nem vesznek fel mert 20 % alatt teljesítettem...

mondom na ezt megnézném kijavítva mert azt is erősen csodálnám ha akár 1 pontot is vesztettem volna...


és a válasz: NEM ADJÁK KI mert ez bizalmas céges adat.

Az ÁLTALAM ÍRT teszt kijavítva az céges adat??? Nem férhetek hozzá ahhoz amit én magam írtam?


Valaki elmagyarázná hogy van ez? Még az érettségi, nyelvvizsga is betekinthető akár fotózható is kijavítva...


ha meg se nézhetem, hogyan élhetek kifogással-jogorvoslattal?


2022. márc. 24. 08:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A háttérben arról van szó, hogy az alapítványi iskola fülébe jutott, hogy ott akarod hagyni őket, ezért megtorpedózták a felvételidet.
2022. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a kérdésben már volt egy kis fantázia, de azért ezt még mindig elég messziről fel lehet ismerni.
2022. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Túl jó lett a teszted és nem lennél alkalmas, parancsokat engedelmesem teljesítő biorobotnak.

Így ezzel az indokkal kivágtak a jelentkezők közül.

Azért nem mutatják meg és hazudoznak bizalmas céges adatról, mert ha megmutatnák, akkor valami más hazugságot kellene kitalálniuk.

Amúgy képzelem milyen színvonalas cég lehet.

Egy percig se bánd, ha igaz ami veled történt.

2022. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Hát nézd, én Hollandiában élek és itt az összes teszt és vizsga, beleertve a hivatalos nyelvvizsga eredményt is hozzáferhetetlen a vizsgazonak.
2022. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
56%
és ki a túrót érdekel mi van Hollandiában? Ha a kérdés itthonra vonatkozik?
2022. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
73%

" itt az összes teszt és vizsga, beleertve a hivatalos nyelvvizsga eredményt is hozzáferhetetlen a vizsgazonak."


És akkor hogy élhet pontozási kifogással a vizsgázó? elárulod?

Akkor úgy pontoznak ahogy akarnak mert bele se nézhetek?

Hihető.

2022. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
5: Nincs írva, hogy csak magyar példákat lehet írni.
2022. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

6!


[link]


"Vraag:

Kan ik zien welke vragen ik goed en welke vragen ik fout beantwoord heb?


Antwoord:

Nee, de Staatsexamens Nt2 zijn geheim. U kunt uw eigen examens niet inzien."



Biztosan beszéled a holland nyelvet, de azért leforditom a kiemelt mondatokat:


Láthatom, hogy mely valaszok voltak helyesek és melyek helytelenek?


Nem, az államvizsga titkos, on nem tekinthet bele a saját vizsgájaba "


Pontozási kifogással nem élhetsz, de kerheted, hogy vizsgálják felül az ered3mnyt, ilyenkor két másik vizsgáztató fogja újra megnezni egymástól függetlenül a vizsgaelemeket.


5!


Drága prosztóka, téged nem. Példa lett volna arra, hogy nem minden és nem mindenütt nyilvános még annak sem, aki készítette.

2022. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
42%
Továbbra is kérdés hogy ott "hollandban" én mint vizsgázó hogy élhetek kifogással a vizsgaeredmény ellen ha nem tekinthetek bele?
2022. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Továbbra is ott a válasz
2022. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!