Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek gyárba dolgozni ha...

Elmennétek gyárba dolgozni ha nincs más lehetőségetek?

Figyelt kérdés

Már régóta próbálok munkát találni, de csak sikertelen interjúkon vagyok túl. Szerettem volna elfogadhatóbb állást, mert hétvégente képzésre fogok járni, de munka nélkül nincs miből finanszírozni. Annyiból lenne nehezebb az egész ha gyárban dolgoznék, mert 3 műszakot kéne vállalni, úgy pedig necces hogy pénteken éjszakás vagyok szombaton délelőttől délutánig meg képzésen kell lennem.

De sajna más lehetőségem nincs, válogatni nem tudok.



2022. márc. 25. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Gyárakban is lehet 2 műszakot vállalni csak. Nem minden gyárban kötelező a 3 műszak.
2022. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom miert nézi le mindenki a gyari munkat

Ha nem lenne gyari munka semmi se lenne korulotted mert minden gyarban keszul

Fekudhetnél a mezon aztan nezhetned a felhoket persze meztelenul mert a ruha is gyarba keszul

2022. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Én dolgoztam gyárakban, de tovább képeztem magam, fogorvosi asszisztens vagyok, szeretem a munkám, de ha úgy adódna, hogy valami miatt elveszteném a mostani állásom akkor simán elmennék gyárban dolgozni.

44/N

2022. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első 18 évemet nagyrészt gyárakban dolgoztam. Először készletezőként, aztán meo, karbantartó, karbantartás szakértő, majd karbantartásvezető mérnök.

Most 4 éve nem dolgozok gyárban, hanem irodában fejlesztek, hülyére unom magam, és hiányzik az a kapcsolat az emberekkel, ami egy produktív környezetben van.

Szóval nem olyan gáz gyárban dolgozni.

2022. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem nézem le a gyári munkát, egy szóval se mondtam. Én is dolgoztam gyárban, nagyon rossz tapasztalat volt. Csak egy műszak volt de embertelen volt. Semmi szünetünk nem volt, 9 órát kellett dolgoznunk, semmi se ment "tisztán" ott, rosszul voltam az állandóan ismétlődő, monoton mozdulatsortól amit 9 órán keresztül csináltam szinte megállás nélkül, és a lábam is fájtak, mert leülni se nagyon tudtunk. Persze nem minden gyár ilyen, de az biztos hogy nem mindenkinek való. Én szédültem a monotonitástól, szabályosan rosszul voltam. A pletykás, buta kollégákról nem is beszélve, és ahogy hallottam, sok helyen vannak ilyenek.
2022. márc. 25. 21:51
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én is dolgoztam gyárban, diákmunkán is többször, aztán meg suli után a pénz miatt meoskent is…


Pár hónapig ok, addig tanulj meg tegyél félre. Én sem nézem le, de én pár hónap után felkötném magam. Nekem a közeg, az hogy monoton, hogy minden szünet be legyen így szabályozva, a sok ember ( akar proli akar nem, mert van 1-2 ertelemes is).. én is iszonyú sokat kepeztem magam h ne gyárba ragajdak be, és már nem is kellene ilyet elvallanom, sőt.. évekkel kesobb, most már én válogatok, és anyagilag is jobb, kényelmesebb.


Én nagyon nehezen viselem a Monoton dolgokat, meg h más szabja he a szunetem, hiányozna a szellemi, akar kreatív, akar analitikus, tervezés feladatok. Nyilván már máshol tartok.


Lényeg a lényeg: én is azt csináltam, hogy ha szükség volt rá, Elvállaltam a darabban munkákat is, mert kellett a pénz. Aztán az tartott életben, hogy tudtam h csak ideiglenes.

2022. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Normálisabb gyárba nem is olyan könnyű bekerülni.

Dolgoztam ott, nem volt vele bajom

2022. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyár és gyár között is van különbség.

Van olyan amelyikbe visszamennék.

2022. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkába dolgoztam gyárba. A monotomitás, kevés felelősség, és hogy egy konkrét feladatom van az tetszett. 🙂 Csak gyárra válogatja, volt ahol 12orát dolgoztál, és 2óránkent volt szünet. Volt ahol 12órát dolgoztál és egy szünet volt. Mellette még tele volt a hely bunkó proli emberekkel, akik a másik vérét szíva érvényesültek. Utóbbiba nem mennék, de az elsőbe szívesen.
2022. márc. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyárban dolgozom, több mint egy éve.

Én 3 műszakozom, Hétfőtől Péntekig.(hétvége szabad.).

Én sem értem, miért nézik le s gyári melóst.

Pedig ha tudnák, hogy nem csak nyolc általános végzettségűek vannak.(Ott vannak például a teszt technikusok, ugyanúgy műszakoznak velünk

Nekem is van 3 szakmám, dolgoztam is bennük,de mivel volt időszak, mikor nem tudtam benne elhelyezkedni, dolgozni pedig kell.

Próbáld meg.🙂

Biztos akad két műszakos is.🙂

2022. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!