Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elméleti kérdés! Lányok, ti...

Elméleti kérdés! Lányok, ti ha unatkoznátok és lenne kedvetek valamerre hirtelen elmenni valamerre és egy ideged adna hozzá lehetőséget, ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Tényleg csak elméleti kérdés , a választ amúgy tudom rá (amint a lányok 95%-a mond) :D Csak annyi,hogy mindjárt megyek autózni ki a városba és néha tök jó lenne mással is menni,nem csak egyedül vagy akiket ismerek. De ezt nem ezért írtam ki,hogy jöjjön valaki,mert tudom úgyse jön, csak erről jutott eszembe,HOGY MIÉRT IS NEM...:d Én pl. sosem szoktam félni idegeneketől,mert valahogy megérzem,hogy ki milyen és ők is viszont érzik,hogy én sem félek és mindig jó dolgok sültek ki még az ilyenekből,de egyesek meg annyira tartanak mindentől,hogy ahh :D

Kösz a válaszokat , és hangsúlyozom mégegyszer,hogy csak elméleti kérdés!!! :)



2014. okt. 23. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

én mennék :)

alapból nem szeretek emberekkel ismerkedni, de ilyenben benne volnék :)

17/L

2014. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mennyire idegen :D ha pl azert elobe mar lattam, valoszinuleg benne lennek, tok spontan dolog, es ez tetszik :)
2014. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!