Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ha a munkahely...

Mit lehet tenni ha a munkahely kamu szabadnapokat ír ki és erről csak utólag szerzek tudomást?

Figyelt kérdés

kI akartam venni szabit a gyerek miatt a tavaszi szünetre erre lárom már 5 napot kivettem 2022ben. egy napot nem vettem ki valójában,ezt a főnök írja ki csak úgy hogy fogyjon a szabi és mindig utólag mint megtudtam. Plusz pénzt ezért nem ad, így nyárra kb elfogy majd a szabim úgy hopy egy napot se voltam szabim.

mit tehetek ez ellen?


Ha erőteljesebben felemelem a szavam, kirúgnak.

Ha csak úgy csöndesen rákérdezek, le se szarnak.

Akkor mi marad?


2022. márc. 27. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetle munkát keresni és jogi út.
2022. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Az szabadság bizonyos százalékával a munkáltató rendelkezik de amúgy nagyon sok helyen csinálják ezt. Csak van ahol ki is fizetik a ki nem vett szabadnapokat.
2022. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Humor Herold ***** válasza:
100%

Hát nem...az hogy a szabadság bizonyos százalékával a munkáltató rendelkezik rohadtul nem azt jelenti hogy csak úgy kihúzhat 5 napokat :) Közbe meg szerencsétlen ember nem is tud róla és dolgozik azokon a napokon.Ez szabálytalan,törvénytelen, vagy nevezze mindenki aminek akarja...pofátlanság.

Munkahely váltás a megoldás, minél hamarabb. Mert az ilyen munkáltató ha ezt képes megtenni ki tudja még milyen aljasságra lesz képes.

2022. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb keress fel egy munkaügyi jogászt!
2022. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtok jelenlétit vagy hogy megy ez nálatok?

Én biztos nem hagynám szó nélkül,kultúráltan rákérdeznék,amúgy meg munkahelyváltás.

2022. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Nem írtok jelenlétit „


de írunk. és akkor mi van? ott van a jelenléti és ott a szabis papír ami nyilván üti egymást. És akkor mi van?

Semmi. Akkor üti egymást. Az van amit a főnök mond. Ha az mondja 1+1 nem 2 hanem 3 akkor annyi.

2022. márc. 27. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még szólj először a bérügyön, mindenki hibázhat,lehet nem direkt csinálták.
2022. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

" mindenki hibázhat,lehet nem direkt csinálták."


Van ember a földön aki elhiszi hogy ez véletlen? nem, ez tudatos csalás.

2022. márc. 27. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez csak egy Balu-kamu kérdés! Hagyjátok rá!
2022. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola.
2022. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!