Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felétek könnyű elhelyezkedni...

Felétek könnyű elhelyezkedni vagy sok a munkanélküli?

Figyelt kérdés
Merre élsz?
2022. márc. 27. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
aki nem akar utazni min 50km azok bizony munkanélküliek
2022. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bp, konnyu.
2022. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb másfél hónap alatt találtam munkát.



Csongrád-Csanád

2022. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
két hét alatt helyezkedtem el. 15 életrajzot küldtem el összesen, 6 helyre hívtak be, ebből 2re el se mentem, 3 helyre felvettek volna 4 interjúból. ennyi.
2022. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Annyira nem nehéz elhelyezkedni, de a fizetések nagyon alacsonyak. Ha nincs baromi nagy szerencséd, vagy nem vállalod be a kicsit "extrémebb" fizikai és/vagy szellemi melót, akkor mindenhol garantált bérminimummal várnak.


JNSz megye.

2022. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Várpalotán lakom, tőlem 25-25km-re a két megyeszékhely, Veszprém és Székesfehérvár, tele multival, és folyamatosan keresnek embereket, de jobb inkább közvetlenül nekik elküldeni az önéletrajzot, mint pl a Ptofessionon jelentkezni. Utóbbin keresztül semmi, közvetlen megkeresésre meg még aznap hívtak.
2022. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sopron. Mindenki a sógoréknál dolgozik a határon túl, aki annyit el tud makogni németül, hogy Guten Tag meg Entschuldigung, ich möchte..., tehát magában a városban könnyű munkát keresni szerintem.
2022. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!