Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az új munkahelyen sokat kell...

Az új munkahelyen sokat kell állva munkát végeznem a két kolléganőm semmit nem segít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két női kollégám akik egész nap ülnek a számítógép előtt, semmit nem csinálnak.


Én egész nap csak árazok címkézek és viszem be a termékeket a rendszerbe, vonalkód és cikkszám alapján. Már a hajam sokszor az égnek áll.


A két hölgy már múlthéten felvitte a rendszerbe az árukészletet azóta, hiba javításokat végeznek...


És fél óránként cigarettázni és kávézni járnak. Megszokták ezt a link életet a városellátásnál.


A vicc az egészben, hogy ugyanannyi pénzt kapnak mint én és a negyedét se dolgozzák mert nők...


Volt korábban egy idősebb 50 körüli asszony aki szintén adminisztratív munkát végzet a másik irodában, később kiküldte a főnök és vele címkéztem az árút, ő az első ilyen nap után megmondta a Főnöknek, hogy mi az, hogy máskép kezeli őt mint a két fiatalabb nőt...


Kirúgta a főnök...



2022. márc. 28. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én a helyedben addig nem dolgoznék, ameddig nem kapok segítséget.
2022. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor a Főnök, puffog mivan elfáradtál... ha leülők inni egy pohár vizet.


3 hete amikor bementem állásinterjúra, akkor tiszta retek volt minden, két hét alatt egy porszemet nem mozgatott meg a két nő, én takarítottam ki.


Elején törtem, de ez nem megy, hogy csak én dolgozok a 3-unk közül.

2022. márc. 28. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Uuu, erre emlekszem, par napja olvastam😝 Agi neni volt asszem. Meg volt egy masik srac is, vele mi lett?

Akkor csak a macacskakat valasztotta a főni😝

2022. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3# talált, a másik srác tulajdonképpen ő az üzletvezető de amint beindul a bolt, ő nem lesz jelen, mert 50 km odébb lévő boltot vezeti, csak beugró.


újdonság, hogy jön egy fiatal srác, mellém de addigra már minden bel lesz árazva.

2022. márc. 28. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ket dolgot tehetsz. Vagy teljesen ignoralod a buxakat, azzal sem torodve, h mennyit dolgoznak, mennyivel kell tobbet neked.

Vagy felmondasz.


Valoszinuleg kevesebb munka lesz, ha minden be lesz arazva, s hoznak meg vkit. De a zasszonyok biztos akkor sem fognak sokat, ezt probald elfogadni, nem duhongeni rajta.

Varj meg, hatha nyugisabb lesz, ha nem lepj le

2022. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Sok ilyen nő van aki el nézi hogy, más dolgozik helyete nem véletlen hogy, férfiak válaltak mindig munkát.Semmit nem tudsz csinálni már erre letek nevelve hogy, férfi dolgozon.De az nagy szemétség hogy, nem kapsz több pénzt mint ők.
2022. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
"főnök, segítséggel hatékonyabban menne a munka".
2022. márc. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Új munkahely gondolom még próbaidőn vagy. Mi lenne ha ma nem mennél be dolgozni, holnap sem, és azután sem? :) Nem szabad őket erről értesíteni!

Nálam ez egy jól bevált módszer. Átverve érzem magam, így kihasználnak, munkaköri leírás ellentétes a valósággal.

Kis cégekhez nem szabad menni dolgozni!

2022. ápr. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!