Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz, ha nem hordok...

Nagyon gáz, ha nem hordok melltartót ? A munkahelyen már kikezdtek a kolléganők.

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 20:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem látszanak a melleid, akkor nem gáz.


Ha nagyok, nem ártana hordani, nehogy megnyúljanak és fájjon tőlük a hátad.


Ui: nem ártana megkérdezni tőlük, mi zavarja őket ebben...

2021. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Metionin ***** válasza:
87%
Mi zavarja őket benne?
2021. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne törődj velük. Fiatal koromban én sem hordtam, és nem törődtem a többnyire irigy megjegyzésekkel. Arra valóban vigyázz, amit #1 írt, ne legyen átlátszó a ruhád, ha oldalról ér a fény, akkor sem!
2021. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
A mellbimboid dofik a ruhad?
2021. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom látják a bimbódat, az engem is zavarna. Télen, ősszel vastagabb ruhákban szerintem nem gáz, de ilyenkor nyáron elég feltűnő tud lenni.
2021. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Ja meg ertem en hogy igy kenyelmes, de en se pizsamaban jarok dolgozni mert ugy kenyelmes. Ez alap igényesség
2021. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

Én sem hordok,ne figlalkozz celük Csak akkor veszek fel,ha tényleg nagyon átlátszik,de akkor is csak munkába,ha máshol van dolgom nem.Meg orvoshoz.

Engem a ruháim miatt b@szratnak,csak nem a szemembe mondják.De ezért nem fogok penész virágnak öltözni,se rosszul érezni magam.

Csak ne foglalkozz velük,úgyis találnának mást amibe belekötnek,ha elkezdenél hordani.

2021. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell megfelelned a kolléganőidnek, - van egy (vagy több) főnököd, van egy általuk felállított követelményrendszer. Ezt teljesíted legjobb tudásod szerint, "oszt jó napot"! -Nem szexuálni, barátkozni jársz be a munkahelyre, gondolom. Mindegyik foglalkozzon a saját tőgyeivel!
2021. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
9, aha szoval az a két véglet van hogy ribncnak oltozol vagy peneszviragnak?:DD
2021. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem öltözöm rib.anc.nak,csak van izlésem.Egy fehér nadrág piros felsővel,vagy szürke nadrág szürke felsővel nem kihívó.A bimbóm meg nem látszik,ha igen veszek fel alá egy sima csipke melltartót,amibe se szivacs,se merevítő nincs.Nálunk inkább az a baj,hogy a fiatalok,vagy csinos nők mind össze vannak hozva a férfi dolgozókkal.Mások meg nem.
2021. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!