Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell a kolleganőknek...

Miért kell a kolleganőknek bántani az új lányt a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Egy CBA boltban dolgozok Sopronban már közel 8éve és mindigis pletykás, irigy kolleganőim voltak.

Február 14én kezdett nálunk egy 25 éves fiatal csajszi, és múlt héten az anyukáját baleset érte és múlt hét pénteken felutazott Pestre hozzá, ez miatt a főnök szabadnapot adott neki. A kolleganőim meg magukon kivül voltak hogy mi az hogy próbaidő alatt szabadnapot kap stb.

De most nem lehet megérteni hogy az anyukája kórházba került és több mint 100km-re vannak egymástól?

Ma reggel mondta az új csajszi hogy megjött neki és nincs se gyógyszere, se semmilye ezért segítettünk rajta, de a főnök inkább hazaküldte hogy ne szenvedjen és szabadságnak írja majd ezt be neki. A kolleganők meg megint rákezdték hogy most meg szabadságot kap?

De azt senki nem mondja hogy a csaj tök jól dolgozik, sose pletykál, mindig feltalálja magát, múltkor is a szabadnapját szívesen elcserélte az egyik kolleganőmmel aki temetésre ment. Más munkahelyen is ilyen gonoszok az újakkal?


2022. márc. 4. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert megkeseredett P!c$@k. A próbaidő ugyanolyan munkaviszony, szóval a szabadság is ugyanúgy jár rá. Sőt táppénz is.
2022. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Megkeseredett sz*r emberek, a kiscsaj még viheti akármire az életben, ezek az emberek pedig már hosszú éve ugyanabban az alulfizetett munkahelyen vannak, vélhetően pocsék keresettel, pocsék párkapcsolattal, pocsék egzisztenciával és feltételezhetően nem túl egészséges alakkal/életmóddal. Ilyenkor az egyetlen örömforrásuk a pletyka, mások kibeszélése, mert a sivár, szánalmas életükben ennyi jutott csak nekik. Vigasztalja a 25 éves fiatal csajszit, hogy ezeknek az embereknek az életük kb ennyiből áll, meg hogy évente mehetnek az iszapos, privatizált Balatonba kicsit úsztatni a hátsójukat.
2022. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó szemét férgek a kolléganőid. Mondd a főnöknek, hogy a háta mögött szidják, megkérdőjelezik a döntéseit, nem tisztelik, tedd ezt, mert ezt érdemlik.
2022. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kolléganők szerintem nemcsak az újakkal, hanem mindenkivel szemetek.
2022. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a női munkakörnyezet ilyen, mindig egymást lesik és kidumálják. Van egy ismerősöm, aki olyan helyre nem is ment dolgozni, ahol kettő nőnél több dolgozik egy műszakban.
2022. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a női kollégáim gyakorlatilag órára (elnézést inkább percre) pontosan nyilván szokták tartani, hogy mikor hol vagyok, és ha nem stimmelt, akkor rögtön mentek árulkodni. Ez több helyen is előfordult. Volt olyan helyem, ahol kicsit lazzábban értelmeztem a home office-t, mint ahogy a cég szánta, de úgyis külföldiekkel dolgoztam együtt, tehát nekik mindegy, a közvetlen kollégáimmal meg csak kb. a közös iroda volt a kapcsolat. Ennek ellenére minden piti ürügy miatt próbáltak egy meetinget összerántani azokra a napokra, amikor nem voltam bent, hogy beégessenek.
2022. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legszomorúbb, hogy ezen kolléganők jutnak mindig feljebb és feljebb. A mai világ erről szól.
2022. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!