Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet tudni, hogy jól...

Honnan lehet tudni, hogy jól döntöttél-e?

Figyelt kérdés

Némi kínlódás után végre lett 2 munkalehetőség is, ahol szimpik voltak és elfogadhatóak voltak a feltételek is.


Elkezdtem már az egyiknél dolgozni, és normálisak, aranyosak, szóval jó a közeg. Teljesen magabiztos vagyok, nyugodt, nincsenek olyan nagy kihívások számomra itt.


És van egy másik, ez nagyobb cég, ez sokkal több pénzért. De sokkal több kihívással, van olyan része a feladatkörnek ami nehezebben is ment, mikor csináltam anno. (a többi része simán megy ott is).


Hogy döntenétek?



2022. márc. 29. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván azt ahol könyebben tudom elsajátítani a feladatot, mert hiába több pénz ha egyszerűen nehéz és nem érzme azt, hogy menne. Pénzt így is kapnék és legalább a munkát is tudnám csinálni.
2022. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Hát igen, ez is érthető. Másfelől az is hozzátartozik, hogy akkor még nem volt ennyi tapasztalatom, mikor ilyen jellegű faladatot is csináltam, mint amit ebben a poziban is hozzátartozik (részben, tehát a többi kisujjból kirázós).


Már van azóta némi rálátásom, minták. Másfelől nem egyedül csinálnám ezt a részét (ami tényleg felelősségteljes és stresszes tud lenni), hanem bevonnák egyrészt más kollégát is pl áttekintésre, meg van más segítség is, aki tud benne támogatni. A főnök itt is szimpi volt, kis csapat nagyon ez is.


Szóval nem tudom felmérni előre, hogy csak para van-e bennem mert régen túl korán, kvázi ebtanítás nélkül csináltam ilyesmi részét is, mára már láttam rá ezekre is, és support is lenne a nehéz kérdésekben.


Na és ez az utolsó pont az ami hiányzott anno, tök egyedül voltam hagyva, itt meg ami nem megy, azzal kapcsolatban tudok kérni technikai segítséget.

(Ami azért nem mindegy)


Szóval nagyon nehéz döntés, hogy meg fogom tudni-e ugrani, mert tény, hogyha sosem merészkedik új dolgokra az ember, nem is fejlődik. Itt ez meglenne az biztos. Most ahogy ezt írom, főleg a support része miatt, meg mert bevonnám legalább egy ponton a másik kollégát, nem tartom megugorhatatlannak. Kihívásnak kihívások lesznek, de ez utóbbi is lesz.


Szóval ez a teljes kép, ezért stresszelek. Akarnám is kipróbálni, de közen f*sok is. :D

2022. márc. 29. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!