Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítség bele zúgtam, a...

Segítség bele zúgtam, a kolléganőmbe 23 éves vagyok, ő 20 éves, egésznap csak rá gondolok?!

Figyelt kérdés

randira hívtam, az volt az indokja hogy mivel kollégák vagyunk ezért nem,megbolondulok érte olyan szinten hogy piros az arcom és és rázz a meleg érzés, én bármit megtennék hogy közelebb kerüljek hozzá, jó pár alkalommal megleptem finomságokkal, semmilyen megjegyzést csak annyit hogy nem kellet volna s ez mind az enyém?

mondjuk ki úgy érzem szerelmes vagyok a lányba' de ez egy oldalú s mi más plátói,valljuk be rég érzeztem már ilyet, de úgy vélem megint csalódást okozzok magamnak:((



2022. márc. 29. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Engedd el. Neki nem kellesz ez egyértelmű. Tudom nehéz, de magadban kell szenvedj, ne zaklasd őt semmivel.
2022. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg hogy milyen színű a bugyija, aztán venni fogja a lapot.
2022. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha bejön flört, ha nem akkor zaklatás...

Nem is merek ezért írni neki semmit, hogy ne zaklatásnak tűnjön az egész,

még az elején küldtem neki üzenetben egy rózsa emojit.

meg nézte azt ennyi...

2022. márc. 29. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, azok alapján ez esélytelen...


Használd ki másra azokat az energiákat, amit ez a szerelem (de nem kizárt, hogy csak fellángolás, ami elmúlik...) ad neked. Pl. menj el futni, edzeni. Alkoss, írj, rajzolj, vagy ami neked jó...

2022. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
végig rá gondolnék, bármit tennék vagy csinálnék, tudom mert ismerem magam...
2022. márc. 29. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont ez a lényeg... éld meg ezeket az érzéseket, és használd fel őket valami jóra. Nem azt mondtam, hogy ne gondolj rá :)
2022. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem jó ez így sehogy se...
2022. márc. 29. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondj fel és utána randizz vele. :)
2022. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy bejönne a #8-as taktika, szerintem egyszerűen nem jössz be a csajnak, és az, hogy kollegákkal nem randizik, csak ürügy volt, hogy lekoptasson.


Szállj le róla, ne üzengess neki, ne bókolj, stb.


Ha nem bírod, én a heyedben munkahelyet váltanék saját érdekemben.

2022. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kellemetlen igen, de viszont a hely egész jó, hogyan is verhetném ki a fejemből ha ő ilyen “álom szerű nőm” nagyon is ideális, nagyon kelencében vagyok, nem szeretném el árulni a beosztásomat, de viszont nem kell meg szakadni teljesen elégedett vagyok…
2022. márc. 30. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!