Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 20 éves jubileumra a munkahely...

20 éves jubileumra a munkahelyen nem illenék valamit adni a cégnek? Ha mást nem, egy köszönömöt?

Figyelt kérdés

A mai világban nem hinném hogy gyakori hogy 20 évet egy helyen lehúz valaki, főleg úgy hogy előtte nem is volt más helyen. Vagyis csak ez az egy hely volt.

Ezt nem illenék 20 év után valamivel honorálni? Ha mást nem egy köszönömmel? ami ingyen lenne (de még erre se futja majd).


Gyökerek figyelmébe. Nem azt kérdeztem KELL-e honorálni hanem azt ILLIK-e.


2019. nov. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Bazsikaaa...
2019. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Barnabas333 ***** válasza:
Nálunk a 10évest is szokták...
2019. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Te akarsz valamit adni a cégnek?

Mert ha a cégtől vársz valamit, akkor az "adnia" lenne a megfelelő kifejezés.

2019. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Balázska Bt.-nél az a 20 éves jutalom, hogy az adott havi fizetésedet a szokott fél év helyett két hónapos csúszással kapod meg és csak 10 ezret von le belőle a vén alkesz főnök. Ja, és abban a hónapban kivételesen nem rúg ki (de a következőben bepótolja, kéthavi kirúgást kapsz tömbösítve).
2019. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

"Gyökerek figyelmébe."

Ha a munkahelyen is mindenkihez ilyen figyelmesen kedves vagy, akkor NEM!

Aki velem együtt küzd 20 évet a cégemnél, az nyilván kiemelt prémiumot kap ilyenkor. De aki úgy érzi, hogy "x évet lehúz" na az az ember nem 20, de fél évet sem dolgozik nálam. Nálam ne húzzon le senki semmit. Aki nem örül annak, hogy velem egy csapatban dolgozhat, az szabadon elmehet. Nem kell nálam lehúzni egy évet sem! Szóval már ez a szóhasználat is irritál, ahogy megfogalmazod. De biztos én vagyok a "gyökér".

2019. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk minden évben a karácsonyi partin kapnak valamit az az évben jubiláló kollégák (virágcsokor, palack bor, stb).

Szerintem illene hasonlót mindenhol, ha nem is tárgyi ajándékkal, de igen, legalább egy vállveregetéssel...

2019. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

„Nálunk minden évben a karácsonyi partin kapnak“


Na itt olyan nincs mert a cég még ahhoz is spúr hogy vegyen pár üveg kólát meg 2 zacskó fornettis pogácsát egy karácsonyi összeröffenésre.

Még erre is sajnálják a pénzt. Na nem mintha még egy erőltetett cirkuszjellegű karácsonyi partin is a gyökér munkatársaimat akarnám bámulni de mégis ez (ez is!!) jól jelzi a hely jellegét.

2019. nov. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!