Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely lenne szerint...

Milyen munkahely lenne szerintetek ideális nekem?

Figyelt kérdés

Most épp nem dolgozom hivatalosan, helyette heti 6 napot kertészkedek a saját telkünkön de ebből nem sok pénz jön, mert nem túl jól csináljuk. (sokszor gondoltam már rá, hogy ebből kéne megélnem de nem vagyok eléggé vállalkozó kedvű és jobban fekszik nekem ha mások mondják meg hogy mit kell csinálni)

Hasznos/felkapott képesítésem sincs és mivel az anyagi hátterem már eléggé adott (öröklés) csak annyi pénz kéne amivel el tudnék lenni, de mégis valahogy taszít hogy nettó 150-200-ért basszam el az összes időm(most mint írtam kevesebbért teszem, bár legalább jó levegőn vagyok)

Vagy valami komoly pénzt szakítós állás érdekelne amire nincs lehetőségem hacsak nem megyek ki külföldre vagy valami laza ami mellett nem kell megszakadni. De az első azért nem szimpi, mert most sincs semmi életem, a második meg azért mert szarnak érezném magam hogy olyan melóm van aminek nincs túl sok haszna (se anyagi, se erkölcsi)(valószínűleg kisebbségi komplexusom lenne ha kiderülne, hogy szarul keresek :D de közben meg annyira nem költök semmire, hogy simán minimálbérből is félre raknék).



2022. márc. 31. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem értelek... Nem kell pénz, de jól akarsz keresni?


Menj el valamit önkénteskedni inkább...

2022. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük a peldadat nem keresel be sokat a kerteszkedesből mert nem csinalod valami jól.

Mas munkat miert csinalnal jol ?

Miert nem nezzel utana, hogy kellene jol csinalni jol, mar a youtube tele van tippekkel es olvasni sem kell, megelnel belőle.

Hogyan lehet rosszul csinalni a kerteszkedest ?

Szerintem egy nagyon lusta ember lehetsz aki varja a sultgalambot ami soha nem röppen a szajaba.

2022. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Életedben nem kertészkedtél szerintem ha nem tudod hogyan lehet rosszul csinálni. :)


Pl. szerintem túl sokféle dologgal foglalkozunk, epertől szőlőn át paradicsomig minden van nálunk de egyikből se annyi hogy komoly pénz jöjjön be. Szinte semmit se gépesítünk és sokszor teljesen fölösleges dolgokkal pazarlunk el hosszú napokat. (pl. a múlt hetem úgy telt hogy ásóztam egy füves területen, hogy több burgonyát vethessünk, mert nem ér meg nekünk 10 ezer forintot az hogy valaki felszántsa a területet traktorral de az okés, hogy én egy hétig a belemet is kidolgozom)

Ezeket nem én tervezem el, édesapám "hobbija" és mivel nincs munkám így be vagyok vonva én is (kicsit sajnálom is őket, mert ha nem én csinálom akkor ő tolja túl) de én meg nem vállalok felelősséget és csak a nap végét várom, nem is próbálom már meggyőzni mert csak falra hányt borsó ha mondok valamit.


A lustaságot aláírom csak mint írtam is emellett azért most lényegesen többet dolgozok mint amikor volt rendes állásom, ott meg mindig meg voltak elégedve velem, mert ha megmondják hogy mit kell tenni akkor nem okoskodok és rendesen elvégzem a feladatom.

Én inkább abban látom a problémát hogy nagyon nincs semmi célom meg nem vagyok túl proaktív.

2022. ápr. 1. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy ugy akkor az nagy szivas, ha nincs gepesitve, visszavonom az előző megallapitasomat.

Bazi nagy kertunk van de legalabb jonnek szantani es rotacios kapat megvettuk kb 15 éve.

Keress mas melot mert ez igy szivas.

Semmi ertelme.

Visszavonom, hogy lusta lennel mert az asas nagyon nagy munka es gepek nelkul akkora terultetet megmuvelni nagyon nehez főleg ha a többiek nem is kapcsolodnak bele aktivan es a munka nagyobb resze rad marad.

2022. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!