Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen állásokra adhatom be...

Milyen állásokra adhatom be az önéletrajzomat ha magabiztosan beszélem az angolt társalgási szinten?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgám nincs róla, de sorozatokhoz szoktam fordítani feliratokat, amiknek a 70-80%-át magamtól le is tudom fordítani és már jónéhányszor előfordult hogy élőben is használtam a nyelvet, szóval nem félek, nem blokkolok le ha alkalmaznom kell. Eddig csupa monoton melóim voltak(fizikai, sori munka), és néha-néha felmerül bennem hogy váltanék. Mik a lehetősgeim szerintetek?

2021. dec. 5. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez manapsag már alap
2021. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg mi a szakmai végzettséged mellé?
2021. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Senkit nem érdekel a nyelvvizsga. Külön bonthatod, hogy irás/olvasás és beszéd/szövegértés mennyire megy. Ha magabiztosan be tudsz vállalni egy angol nyelvű állásinterjút, beleértve azt, hogy esetleg az első telefonos megkeresés alatt hirtelen átváltanak angolra (gyakori eset), akkor írd be nyugodtan, hogy társalgási szinten beszélsz.


AMúgy bármire beadhatod, ami a szakmádba vág. A nyelv csak egy szükséges eszköz, ahhoz, hogy csak erre építs, nem elég a társalgási szint és csak egy nyelv sem.

2021. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez ma már annyira alap, hogy amikor anno állásokat kerestem, és felhívtak a HResek, a semmiből váltottak át angolra (ahogy az előző válaszoló is írta), és úgy interjúztatott tovább. Nem rossz ha beszélsz angolul, de mellette főleg szakmai dolgokra feküdj rá. Pl végezz egy mérlegképes könyvelő tanfolyamot, a könyvelők kelendőek és jól keresnek, és van karrierépítési lehetőség is
2021. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

De mi a szakmád? Mi a végzettséged? Milyen munkatapasztalatod van...?????


Hiába írná itt bárki, hogy menjél szakfordítónak - ha közben tánc- és faiskolát végeztél... :))))


Az angol manapság már alap, nem kiemelkedő teljesítmény.

2021. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi máshoz nem értesz, menj el nemzetközi portásnak.

Elég jól fizetik.

2021. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!