Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye normális, hogy ezért...

Ugye normális, hogy ezért szeretnék elmenni?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, a mostani munkahelyemen 1 éve dolgozom, sajnos nem fogadtak be, bántanak, lenéznek, soha nem hívnak sehova.


Egy meleg koma megrágalmazott azzal, hogy a Planet Romeon a nevében létre hoztam egy kamu profilt. Hozzá teszem, Ő régebben volt fent ezen az oldalon, most persze tagadja.

Feljelentést is tett ellenem, mindenki Őt pártolja.


Ilyenért még nem mondtam fel sehol, hogy nem jövök ki másokkal.


Viszont ez nálam az a határ, amikor el kell mennem az adott helyről.


Viszont zavar vmiért, hogy csak ezért felmondok :(


2022. ápr. 3. 13:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapsz más állást, ne zavarjon. A fél életed a munkahelyeden töltöd, fontos, hogy ne érezd ott rosszul magad!
2022. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen zakkantak. De mindig ez van. Valakit vád ér, a sok birka meg már pártol is a vádló mellé, csak szó alapján. Szerintem is mondj fel, mert látva az időtartamot, a felettes sem parancsol rájuk, hogy kussoljanak és viselkedjenek már. Illetve ha mégis, a leírt alapján semmi hatása. És a vádló meleg. Tekintve ezt a nagy hacacárét, gondolom kapod ezt az idióta homofóbozást is, meg azért védik már "jáájájáájjjjájá szegény elnyomott, a mássága miatt blablabla" -.- Ezek az idióták hallják is magukat?
2022. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1-es, remélem kapok.


2. A felettesek semmit se csináltak, Ők javasolták Neki, hogy menjen be a rendőrségre...

2022. ápr. 3. 13:26
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok gyökér van a melóhelyeden, teljesen érthető, hogy menni akarsz és valószínüleg jobb lenne. A munkatársadtól ne félj, mert azt bizonyítania is kell, hogy te tetted, ami lehetetlen lesz, úgyhogy ne hagyd magad megfélemlíteni, legjobb védekezés a támadás.
2022. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha tudsz találni másik munkahelyet menj el nyugodtan. "Majdnem" félévtized van a nyugdíjig.
2022. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
5. Mivel készülök másik helyre, gondoltam nem árt, megkérdezni.
2022. ápr. 3. 13:50
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

Ha ez miatt felmondasz, akkor azzal gyakorlatilag elismered, h igazuk van.

A helyedben megvarnam a nyomozas eredmenyet, s utana ragalmazasert beperelni a mukkancsot.

Kozben lehet keresni masik helyet, mert az elsonel nagy igazsag vagyon.

2022. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Miért is kellene várnom bármire is? Vádaskodó kolegák közt kellene dolgoznom??


Egy rendőrségi nyomozás évekig eltarthat!


Meg szted hogyan nyomozza ki?


Én mint megnevezett személynek, megalapozottan gyanúsítanak majd, házkutatást tart, lefoglalja a telefonom.


Miért is kell én nekem ezt a meghurcoltatást végig csinálnom?


Xaros 200 ezres fizetésért!


Nah most utolsó mondtál egy baromi okosat!!!

2022. ápr. 3. 17:18
 10/24 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Továbbra is a kérdező pártján állok. Ha ezektől az idiótáktól kitelik egy ilyen baromság, a felettesek meg csesznek rendet tartani, akkor esetleg nem gondoljátok, hogy ez a "többségnek van igaza" elmefuttatás nem helytálló? A többségnek nem mindig van igaza. Továbbá, a kérdező minek illeszkedjen be, vagy jópofizzon egy olyan ostoba csürhével, akik azt lesik mikor és hogyan árthatnak neki?
2022. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!