Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális ha nem akarok elmenni...

Normális ha nem akarok elmenni osztálytalálkozóra, mert kiderült az akkori barátomról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
1,5 évig voltunk együtt a gimiben (gondolom nyilvánvaló hogy osztálytársak is voltunk) és elég csúnyán ért véget. Azóta nem is beszéltünk, de most se szeretnék. Annyira gáznak tartom az egész szitut.. Úgy érzem nem tudnék a szemébe nézni viszont a többiekkel szívesen találkoznék. :/

2017. máj. 18. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha elmész akkor titeket majd összebilincselnek? Ha 1 miatt nem, de másik 20 miatt mennél akkor szerintem nem kérdés a döntés... Nem kell vele lenned, köszönsz neki és ennyi.
2017. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális.
2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem is megy mert szégyelli magát ezmiatt.
2017. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat én meg úgy gondolom, ha osztálytalálkozó lesz, akkor már felnöttek vagytok.

Tudni kell kezelni a dolgot felnött módjára.

2017. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy miatta cikiznek, akkor vicceld el. Mond, hogy annyira belédzúgott, hogy azt is elfelejtette, hogy meleg. Vagy valami hasonlót. Senki se tudja, hogy mennyire meleg, simán lehet, hogy tényleg vonzódott hozzád annó.
2017. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nagyon gyerekes vagy felnőttként azért elvárható lenne hogy normálisan kezeld a helyzetet és gondolom titkon azt érzed cikinek ezt mert anno nem vetted észre a nyilvánvaló jeleket (olyan nincs hogy nem utalt rá semmi hogy meleg).
2017. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért lett vége, mert egy idő után nem teljesített az ágyban.. Számomra ebben csak az a ciki, hogy nyílt titokká vált a szakításunk után nem sokkal hogy bőven bepótolta a "lemaradását"... Úgy érzem ezzel azért eléggé szégyenbe hozott engem. Szerintem ti se nevetgélnétek szívesen ha tudnátok hogy az exeteket szanaszét b*szták. Egyébként nem jött el (hála Istennek).
2017. aug. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!