Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim, hogy...

Normálisak a szüleim, hogy most akarnak elmenni Hévízre?

Figyelt kérdés

Szombat-vasárnap lennénk ott négyen.

16 éves vagyok, nem akarok menni, félek, hogy elkapom a koronavírust. Alapból folyton felsőlégúti problémáim vannak, mert sokszor be van gyulladva a mandulám.


Nem normálisak, komolyan mondom.


2020. máj. 20. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem teljesen normálisak a szüleid. Ha te 16 éves vagy ők gondolom 50 körül vannak ergo, nem túl veszélyeztettek.
2020. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Inkabb most menjenek amikor meg alig lesznek (feltetelezem), mint kesobb, amikor mar mindenki nekibatorodik.

Ha annyira felsz, nem maradhatsz otthon a hetvegere?

2020. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem gondolod, hogy túlizgulod? 16 éves vagy. Ez a vírus már többé nem fog eltűnni, olyan lesz, mint a sima influenza, majd mindenki elunja és hozzá szokik. Vagy te mostantól már csak a lakásban fogsz élni?


Meg addig örülj, amíg csak felsőléguti bajaid vannak, alsó légutival lennél xarban. Vetesd ki a mandulád. Nekem gócpont volt, ráment a vesémre. Hidd el, sokkal jobb lesz utána az egészséged.

2020. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jajj mert csak úgy kiveszik mindenkinek a manduláját mi?

Egyébként meg mi az, hogy örüljek, amíg csak felsőlégúti bajaim vannak? Állj már le, nem tudsz róla semmit, hogy mennyire feldagad és hogy fáj!

2020. máj. 20. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Neked nem kötelező menni.

2020. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisak. Most hétvégén mi is odamegyünk. Üdvözölhetem őket?
2020. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorci1999 ***** válasza:
Beszélj velük arról hogy te nagyon félsz hogy elkapod a koronát és feszengve éreznéd ott magad. Remélem hogy megértik. Amúgy mi is odamegyünk szombaton családdal.
2020. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!