Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmatlannak érzem magam...

Alkalmatlannak érzem magam erre a munkára tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szép napot kívánok!

Ezt a kérdést nem merem feltenni se a szeretteimnek se a barátaimnak..


Pszichológiai segítséget meg a munkahelyem miatt nem tudok kérni mivel meg kell felelnem a pszichológiai követelményeknek!


Iskola portásként dolgozom, viharos munka ez de szeretem!


A munkám közé tartozik az is hogy a szülőket/idegeneket ne engedjem be az iskolaterületére illetve hogyha bent vannak akkor kérjem meg őket hogy távozzanak.


Itt is kezdődik igazából a problémám, kellemetlen érzést okoz számomra ha ki kell küldenem valakit. Tudom hogy ez a munkám és hogy ez a feladatom de mit tegyek ha ilyen kellemetlen érzést okoz ez nekem?


Alkalmatlannak érzem magam erre a munkára ez miatt, pedig a feletteseim/kollegáim elismerik a munkámat.


Hogyan tudnék ezen a nyomasztó érzésen változtatni? Előre is köszönöm a segítséget!



2022. ápr. 6. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Nem te küldöd el őket, hanem az iskola. Te csak a szabályokat tartatod be.

Semmi nem történik, ha udvariasan megkéred őket, hogy menjenek ki, nincs okod kellemetlenül érezni magad.

2022. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Az elsőt annyiban egészíteném ki, hogy ezt szavakkal is fejezd ki, pl. "Az iskola szabályzata értelmében önök nem tartózkodhatnak itt, ezért meg kell kérnem önöket, hogy távozzanak."

Ha erre akadékoskodnak, akkor ezt mondhatod: "Ha rajtam múlna, ent megengedném, hogy maradjanak,de a szabály az szabály, nekem kellemetlenségem lenne emiatt a főnökeimnél."

Ez működik, engem is ezzel tudtak elhajtani, amikor látogatási időn kívül szerettem volna menni anyámhoz a kórházba. Mert hát ki akar kellemetlenséget okozni bárkinek is?

2022. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2

Pont ezt szoktam alkalmazni én is :D

2022. ápr. 6. 15:41
 4/4 Girlll3 ***** válasza:
82%
Viharos munka... Iskolai portásnak lenni XD Pszichológiai követelmények, végülis nem rendőr vagy, senkit se fog érdekelni, ha magánba elmész pszichológushoz, nem kell elmondania a munkahelyeden, azt ennyi.
2022. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!