Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány évesen és hogyan kerested...

Hány évesen és hogyan kerested, illetve találtad meg az első munkahelyed?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 09:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
17
2020. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
24
2020. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
21 voltam, akkor végeztem a sulival és inkább engem talált meg, mint én őt. A gyakorlati helyemen egy kolléga kérdezett meg, hogy érdekel-e és közvetített.
2020. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

19 éves voltam, a munkaügyi központ segített. Azonnal ajánlottak munkát, nem hivatalosan, csak megjegyezték, hogy X helyen adminisztrátort keresnek. Jelentkeztem, és felvettek. (Második alkalommal már egyáltalán nem voltak hasznosak, majdnem egy évig voltam munka nélkül, és semmit nem ajánlottak, szóval először csak mázlim volt.)


Közben amúgy levelezőn tanultam/tanulok, szóval nem a napot loptam, csak nehéz olyan munkahelyet találni, ahol már az elején adnak havi 1-2 nap szabadságot, hogy jelen lehessek az órákon.

2020. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Diakkent dolgoztam rengetegféle helyen, nyaranta neha kulfoldon is. Alapítottunk egy céget is, de végül elengedtük az ötletet.

Amikor befejeztem az egyetemet már fel is voltam véve több helyre, abból választottam ki a szakmailag legjobbat.

2020. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

kb 17 éves koromtól anyukámat helyettesítettem a boltban, ahol dolgozott.

Az első IGAZI, 8 órás munkahelyemet meg újsághirdetésben találtam. (Hú, ez olyan múltszázadian hangzik, pedig eskü a kétezres években volt már. :D )

2020. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

20-21


Végzősökhöz az iskolába jöttek toborozni a cég munkatársai. Egy hetet dolgoztam ott.

2020. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nappalin PhD-ztam, úgyhogy "extrém későn", 30 évesen, internetes álláshirdetésen keresztül. Persze, részmunkaidőben már az egyetem alatt is dolgoztam, azt egy szaklap újsághirdetésén keresztül.
2020. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
23 évesen diploma után. Interneten keresgéltem, elég sok helyre beadtam az önéletrajzomat, voltam 4 interjún, 2 helyen szívesen láttak volna, abból választottam ki az egyiket.
2020. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Minden komoly munkahelyemre protekcióval kerültem be 21 éves korom óta, mindig utáltam sorban állni. A többi helyen meg jelentkeztem és felvettek, mert maximum annyi volt az elvárás, hogy legyenek végtagjaim és tudjak írni-olvasni. Ezekben a szektorokban akkora az elvándorlás, hogy betanított melósként többet keres az ember, mint egy közszférában dolgozó.
2020. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!