Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynàd a munkahelyed ha...

Otthagynàd a munkahelyed ha nem találtál még helyette mást, de már nagyon eleged van?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dolgozok de nem volt arról szó, hogy szinte férfi munkát kell végezni meg arról se, hogy hétvégéket is kell vállalni, pedig én az elején direkt szóltam kisgyerekes anyukaként, hogy nem akarok hétvégén is dolgozni és majd még ezután lesz, hogy tùlòràzni is kéne, de ovi 5ig van és senki más nem tud a gyerekért menni. Sajnos csak fél éve dolgozok így nem kapnék munkanélkülit se meg nem tudom mikor lenne más mert ez is nehezen lett.

#Munkahely,
2021. szept. 21. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ mennyi a tartalék. A szüleim azt mondják ha egy évig tudod tartani a fizetéssel levő életszínvonalad, akkor nyugodtan felálhatsz ha eleged van.


Persze, szakmától is függ.

2021. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon sok munkahelyet ott hagytam mert elegem lett belőle, úgy is hogy nem volt más.


De én nagyon felelőtlen vagyok, amúgy ha nagy városba laksz, könnyen találsz másikat.

2021. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem, mert ismerem, nagyon, baromi nehéz másik állást találni.
2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, otthagynám, pontosabban ott is hagytam.


Alja munkát meg alkalmi melót bármikor találok, hogy elvegetáljak a következő munkahelyemig. De az idegrendszerem nem adom és nem fogom magam kiégetni lelkileg pár idióta miatt. Engem nem lehet csak úgy sakkban tartani, ha valaki fúr vagy egy görény velem, felnyomom, aztán otthagyom a saját szarában és kilépek.

2021. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ennyivel már tartoztam magamnak, és nagyon sajnálom, hogy nem tettem meg hamarabb, bár ott nem a munkaidővel voltak gondok, hanem válogatott aljadék társaság jött össze! Szerencsére végül sikerült találnom felmondási idő alatt, nagyjából még amire rá lehet fogni, hogy a szakmámban maradtam, de ha kellett volna elmegyek ha nem is akárminek, de sokmindent bevállaltam volna ahelyett a moslék állás helyett.
2021. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen,sokkal de sokkal jobban éreztem magamat tőle.
2021. szept. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem már párszor. Szerencsémre nem kell aggódnom a folytatás miatt, mert 2-3 telefonhívásból bármikor van új munkahelyem.
2021. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, amíg nincs más addig lominznék, üzletelgetnék
2021. szept. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, még annyi, hogy ami rossz, onnan próbaidő alatt fel kell állni, mert később se lesz jobb, csak rosszabb esetleg, csak utána még ott kell nézni egymást 1-2 hónapig, míg letelik a felmondási idő. Még annyi, hogy akkor nem is az új munkahelyemen, kezdtem, hanem a kórházban! Mert ráment az egészségem egy sz*r helyre! Egyértelműen őket hibáztatom (meg hát főleg magamat, hogy tűrtem évekig, miközben már legelső nap látszott, hogy ez egy f*s hely)
2021. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Otthagynám, de nehéz otthagyni. Biztos vagyok benne, hogy találnék másik melót még úgy is, hogy hülye vagyok mindenhez.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Itt leírtam, miért hagynám ott, tegnapi napot is azzal kezdtem fent az irodában, hogy fent voltam a főnöknél, válasszon áthelyezés vagy felmondás, persze megsértődött, le jött napközben hozzám többször, hogy akkor hogy oldanám meg a munkarendet ennyi (kevés) emberrel, délután megint felhivott, hogy beszélt a központunkkal, hogy ne vegyenek át másik telephelyre mert akkor jönne hozzá mindenki és átkérné magát máshova és az milyen rossz fényt vetne rá stb, akkor inkább mondjak fel... De ha egyszer tudom, hogy keresnek embert a többi telephelyre több pozícióra akkor egyszerűbb lenne az áthelyezés mint a felmondás... Elmentem munka után a cég központba, hogy beszéljek főbb főnökkel... És ott várt rám, mondtam is neki, hogy ha tudom, hogy ide jön, elhozhatott volna kocsival :D Újat nem tudtam mondani az ottani embernek már tudtak mindenről, csak le kellett írnom a problémát aztán azt mondták majd továbbítják (úgy érzem egy kukába) Úgy hogy nem jutottam szerintem előrébb... Nehéz felmondani, főleg úgy, hogy nem a főnökkel, munkatársakkal, munkahelyen van a gond, hanem ezzel a katasztrófa munkarenddel. Minden nap nézegetem a melókat és elmentem a hirdetéseket, év végéig még ki kéne húzni az év végi jutalom miatt (állítólag lesz) de tovább így semmiképp sem...

Mondjál fel és ne legyél olyan gyáva mint én.

2021. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!