Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy dolgozzam fel ha egy...

Hogy dolgozzam fel ha egy munkahelyre nem sikerült bejutnom de szinte elnyel a depresszió miatta?

Figyelt kérdés

Szóval a sulis gyakszi után felvettek volna oda, lett volna lehetőségem egyből de nem éltem vele...(főként megrémisztett a túl korai kezdés és ehhez kiérés, meg igen költséget lett volna) De ma már simán vállalnám és mindent ami nehézség lenne, csak hogy ott legyek. Ez a döntésem annyira magával vitt a mélybe, hogy a későbbi új munkahelyemen nagyon vissza vágytam ide, próbáltam vissza kéredzkedni de sajnos nem engedték, (amit megértek, ki akar felvenni egy megbízhatatlan alakot...) az új munka valahogy elterelte a figyelmem erről, de évekkel később ismét felvettek volna egy újabb üzembe de ismét a közlekedés játszott be és buktam.

Ez az ami most nagyon megemészt, éjszakákon át ezen rágom magam évek óta, nagyon hiányzik a hely, sírok is miatta magamban. Sokat volt nosztalgiám is emiatt, de pont nem hiányzott. Sok emlékem van erről a helyről és tök egyszerű munkát kaptam volna amit bánok.

Azóta persze találtam új munkahelyet de legbelül annyira gyötör, hogy néha halálon is gondolkodom, mert nem hagy nyugodni hogy ennyire buta voltam...megkérdeztem mostanában is de csak majd értesítjük volt legutóbb ami valahogy felvillanyozott mert korábban semmi reagálás és elmentették az önéletrajzom de ha többet várok rá semmi jelzéssel úgy érzem, megfulladok a szomorúságtól és vágyakozástól.

Nagyon régóta tartó melankóliát érzek emiatt, már ha jó szó ez rá de valahogy segítséget nem kértem, mert valahogy nem jutottam oda.

Kérlek ha lehet ítélkező, leszóló válaszoktól kíméljetek, elég volt kiírni magamból. Azóta amúgy eléggé kacifántos lett az életem, előtte sokkal egyszerűbb volt.



2022. ápr. 13. 04:35
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Keress valami célt a nyomorult életedbe, egyik munkahely szarabb a másiknál, ne sajnáld.
2022. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nem létező álomképet kergetsz. Az idő megszépíti az emlékeket.


Le kell zárnod magadban a dolgot. Olyan ez, mint az első szerelem után áhítozni, hogy azóta se volt olyan jó senkivel.

Tudom, hogy nehéz, de túl kell lépni ezen.


Ha egyelőre semmiképp nem akarod elengedni, akkor egyetlen utolsó próbát tegyél, keress meg valakit, akivel együtt dolgoztál (vagy a hr-t közvetlenül, nem mailben, hanem személyesen vagy telefonon), hogy újra mennél. Itt kapsz egy igent, örülsz, ha nem, akkor nem. Elegeded.


Amúgy milyen pozíció? Pontosan hány éve volt ez?

2022. ápr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.Nagyon szépen leírtad a dolgokat, amúgy nagyjából 6 éve és nem olyan pozíció ami mindenki álma de nekem egészen egyszerű lett volna de jobban nem akarom leírni a felismerhetőség miatt, talán ennyire hogy fizikai de monoton viszont ott a legtöbb feladatot szerettem csinálni ennek ellenére.

Amúgy megkerestem valakit de a majd értesítjük volt a válasz ezt személyesen tettem. Többször próbálkoztam amúgy, de ennyi próbálkozásból valószínűleg nem élnek velem, hisz van más aki megy és dolgozik is ott. De ebből tanultam is viszont tényleg nehezen engedem el. Gondoltam ha látják mennyire ragaszkodok ehhez akkor kapnék egy esélyt de sajnos bármennyire is üldözöm ezt az álmot, talán az engedés könnyebb lenne de nehéz, most is dolgozom rajta hogy elengedjem de mindig feljön a kép.

2022. ápr. 13. 07:00
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy nem létező álomképet kergetsz. Az idő megszépíti az emlékeket.


Ez úgy érzem nagyon igaz, mert ott 3 műszakot kellett volna vállalni amit legvégső esetben elfogadnék most is, de belegondolva hogy gyakorlaton 1 műszakban "dolgoztunk" tök lazán és nem a hajnali kezdésre kellett beérni, még a többiekkel is beszéltük emlékszem hogy ilyen korán biztos nem mennének be nem is tudnának. meg lehet teljesen más lenne rendes dolgozóként dolgozni mint gyakorlatosként amikor teljesen lazább volt ott minden bár akkor is voltak sz.r napok de lényegében azok voltak a legjobb éveim, ezért is nehéz. Meg sokáig 3 műszakot lehet nem is bírnék főleg rá az a hosszú utazás is dobna, valahogy mintha az univerzum akarta jelezni hogy ez nem lesz nekem megfelelő többször is de én nem kaptam a "jeleket"..

2022. ápr. 13. 07:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már többször kerested őket, akkor tényleg engedd el.


Két vagy három műszakos egyszerű betanított munka 1000 van, köztük olyanok is, ahol korrekt körülmények és fizetés van. Ilyeneket keress. Ha egy nem jön be, akkor váltasz.

2022. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.Tényleg párszor kerestem de sajnos nem jött be. Szeretnék egy teljesen új helyen újra kezdeni mindent, ahol nem lesz ilyen hogy nem mentem vissza mentem stb..hanem pl.10 évig végig ott maradok és rendesen dolgozok. Valahogy igazából ezt akartam mindig az a hely lehet csak kibúvó volt, mert ott ismertek, mégse idegen új helyre mentem volna bár az üzem idegen volt de 1 dolgozó felismert ami jó volt..de félek új helyen kezdeni. félek hogy minden szempár rám fog szegeződni ahogy belépek..főleg az első napokban.
2022. ápr. 13. 07:22
 7/9 A kérdező kommentje:

Két vagy három műszakos egyszerű betanított munka 1000 van

Igen csak örültem volna ha ott folytatom ahol a gyakorlatom volt és ismertem is a helyet, csak hát nem így alakult sajnos...pedig minden teljesen más lenne ha első alkalommal éltem volna vele és akkor egyedül se lettem volna mert barátom is jött volna de ő se ment végül..osztályból is páran mentek dolgozni de mondták otthagyták nem bírték a bejárást, szóval nem csak én találtam rossznak ezeket- legalább ez vigasztal kicsit.

2022. ápr. 13. 07:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Pszichológus esetleg segíthet ezen?
2022. ápr. 13. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Lesz masik egy jobb ne aggódj. Csak hinni kell.
2022. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!