Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha külföldön tanultam, hogy...

Ha külföldön tanultam, hogy érdemes magyar munkahelyre megírni az önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Itt leginkább az érdekelne, hogy például az egyetemi szak nevét nyilván hagyom eredeti nyelven, de esetleges szakirányokat/tárgyakat angolul tüntessem fel, vagy fordítsam le magyarra az egészet? Minden iskolát fel kell tüntetni, vagy csak ami releváns? (Például kihagytam az általánost és a high school-t)


Valamint mennyire fontos a fénykép? Szinte minden magyar template-en van, de ez az UK-ban ez nem annyira megszokott. Egyébként a portfólió weboldalamon van fényképem (link fel van tüntetve), ebben az esetben elhanyagolható?


Motivációs levelet, valamint angol másolatot mindenhova kell küldeni, vagy csak ahol külön kérik?

Leginkább budapesti cégeket pályáznék meg, IT területen.


Válaszokat előre is köszönöm🤗



2022. febr. 21. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem fordítsd le. Ha kérnek fotót az önéletrajzhoz általában feltüntetik.

Középiskolát szerintem akkor érdemes feltüntetni, ha adott valami plusz alapot, tehát nem gimnázium, hanem szakközépiskola.

Ha nem kérnek motivációs levelet szerintem felesleges küldeni.

2022. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!