Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt aki volt olyan helyzet...

Van itt aki volt olyan helyzetben, hogy elbizonytalanodott, esetleg pillanatnyilag megbánta a mhelyváltást? Többi lent..

Figyelt kérdés
Munkahelyváltás után volt aki elbizonytalanodott, esetleg megbánta,végül meggondolta magát? Most már nincs visszaút (szerződés aláírása kell) mégis belül bizonytalan vagyok. Más közeg, munkakör, új emberek, stb.. Úgy érzem ha az utolsó pillanatban visszamondtam volna nemcsak magamból csináltam volna bohócot, az alapvető probléma nem szűnt volna meg amiért váltottam, ráadásul egy határozatlan, döntésképtelen embernek gondolnának. Még mindig kötődöm, vissza tudnék menni alkalomadtán is es egyébként is. Nem vagyok biztos abban hogy a jövőbeni mkör olyan ami hosszútávon leköt, talán túl nyugis..pontos feladatokat még nem tudok, nagyjából elmondták, gondolom lesz egy munkaköri leírás, igazából minden képlékeny.

2022. ápr. 14. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztosan oda csalt az új helyre. Sokan vagyunk így ezzel, minden kezdet nehéz, idegen emberek, más feladatok. De ez elmúlik, beilleszkedsz.
2022. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kipróbálni valami újat nem lehet rossz döntés. :)


F

2022. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, hogy megbántam. Kétszer fordult elő. Az elsőnél volt egy olyan vezetőm (direkt nem használom a "főnök" kifejezést, mert nem a klasszikus értelemben vett főnök volt), aki képes volt átvezetni ezen a nehéz időszakon és végül rájöttem, hogy jól döntöttem. A másodiknál pedig óriási szerencsémre visszamehettem az előző munkahelyemre úgy, hogy nem voltak komoly következményei, nem lettem "gyöttment" a volt kollégák szemében.
2022. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán a kollégákra gondolok, mert akik ismernek tudjak milyen vagyok. :D Inkább a felettesekre akik már nem biztos hogy így komolyan vennének.
2022. ápr. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!