Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Borzasztó időszakon vagyok...

Borzasztó időszakon vagyok túl,miért vagyok ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Nehéz erről beszélni.

Jó ideig zaklatott egy kollégám,majd két hete megvert(8 napon túl gyógyuló) mert le akart feküdni velem és én elutasítottam.

Előzetesben van mert mikor elfogták nagy mennyiségű kábítószer is volt nála.

Ahelyett,hogy nyugodt lennék,hogy vége,hogy már nem árthat nekem, rettentően rosszul vagyok.

Pánik, szorongás,nincs kedvem semmihez,nem merek sehová menni csak itthon fekszem a szobába és bámulom a tv-t,de nem is érdekel ami megy,csak nyomkodom a telefont,közben ideges vagyok,a lábam nem tud leállni.

Ez lenne az utóhatas?

Elmúlik valaha?

Szedek magne B6 és iszom citromfű teát,de nem segít .

Teljesen leromlott az életminőségem,és az sem segít hogy egyedül élek.


2022. ápr. 17. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy ez történt veled.

El fog múlni, szerintem most jól tennéd ha - akár online - (írtad hogy nem mozdulsz ki) keresnél pszichológust és elmondanád neki ezeket.

Neten láthatod az értékeléseket róluk, biztos találsz szimpatikus, megbízható illetőt.

2022. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Posztraumás stressz szindróma. Menj pszichológushoz, pszichiáterhez, kérj számlát, és tessék majd perelni kártérítésért, ill. sérelmi díjért és fájdalomdíjért is (ügyvéd megmondja, hogy mire lehet még). Peren kívüli megegyezés is lehet, ebben is érdekelt erősen, hiszen különben a perköltséget is neki kéne állni.


Ugye, vetettél fel orvosi látleletet, ha nem, akkor rajta. Ez is pénzbe kerül sajna, de erről is kérhetsz számlát, amit szintén kiperelhetsz belőle.



Én baromira nem hagynám ennyiben.


Ilyenkor csábító az otthon maradás, de pont most kéne kimozdulni minél előbb és többször, hogy ez az állapot és viselkedési metódus a szorongásra ne rögzüljön. Mozogni, sportolni kell.

2022. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen van látlelet és hála égnek nagyon jó ügyvédem van aki mindent intéz.

Valahol én is tudom,hogy magamnak kéne kirantani magam ebből az állapotból,pl ilyen apróságok hogy egész nap fekvés helyett kiülni a kanapéra és ott tvt nézni.

Az is egy apró lépés.

Vagy ebéd rendelés helyett főzni.

Tudom

Csak félek

Félek ha valamit nem úgy csinálok mint eddig akkor baj lesz ...tudom nagy gond van a fejemben 😞😞

2022. ápr. 17. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gond a fejedben, nem lesz baj, akár online, telefonon keresztül is tudsz beszélni támogató szakemberrel...

Ne add fel.

2022. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ill. nem tudom, hogy mennyi időre csukják le, ha egyáltalán...

De az is fontos, hogy ettől függetlenül tuti rendkívüli felmondással mondjon fel neki a munkáltató. Nehogy az legyen, hogy két hét múlva visszajöjjön dolgozni, aztán te meg rettegj, és még neked kelljen elmenekülnöd. Szóval erről is rákérdeznék. a HR-en, stb. A rendkívüli azért lenne csak érdekes, mert akkor nem kapna végkielégítést. Bár megjegyzem, ennek intézéséhez elég gyors határideje van, remélem, kapcsoltak a munkáltatók

2022. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A távoltartási végzést szintén fontos lenne kérni, de nem vagyok abban biztos, hogy lehetséges, csak felmerült bennem ez is, én erre is rákérdeznék.
2022. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyógyszerről, orvosi ellátásról, stb. kérj számlát, ezt jó eséllyel mind kiperelheted belőle. csakúgy mint az esettel összefüggő betegállományból adódó jövedelemkiesést, a lényeg, hogy ezeket bizonyítékerejűen kell dokumentálni. (pl. mennyi lenne a jövedelmed, [ha mondjuk egész hónapban mész, úgy több járna, és amúgy egész hónapban mennél, akkor azt figyelembe véve] mennyi tb-t kaptál, a különbséget kéred), stb.
2022. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elhiszed hogy most ez érdekel a legkevésbé mit tudok vissza perelni?!

Előbb tudjak végre kikelni az ágyból és jól lenni mert megzavarodok már 😭😭😭

2022. ápr. 17. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az online szakembert erre javasoltam. Neten keresztül tudtok beszélni.
2022. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Két hét nem sok, persze hogy nem tudtad még feldolgozni. Adj magadnak még egy kis időt.
2022. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!