Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha megrémiszt...

Mit tegyek ha megrémiszt ennek a gondolata?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy olyan helyen, ami huszonévesen szerintem jónak számít, jó fizetéssel és olyan munkát csinálok ami még a legközelebb áll hozzám és úgy gondoltam, hogy ki fog elégetni. Viszont… amióta elkezdtem azt érzem, hogy nem vagyok képes hosszútávon ilyen életet élni mert alapvetően irodában kell dolgozni és lenni még ha nem is teljesen monoton és a feladatok is jók. De egyszerűen kezdem azt érezni hogy nem bírom ezt az életet hogy munkába járjak, majd hazajojjek és az egész elölről. Szabadságra vágyom, nem akarok egész nap ülni és az az igazság hogy talán helyhez kötve sem lenni… inkább lennék a világ egy teljesen más pontján valami fogalmam sincs milyen, nem szellemi munkával ahol lakhatást adnak de boldog vagyok és virágzom. Nem tudom mennyire érthető amire gondolok, de egyre inkább azt érzem mióta elkezdtem dolgozni hogy nem nekem való ez a társadalmilag bevett dolog és ezek a tevékenységek mert hosszútávon nem bírom. De mégsem hagyhatok mindent magam mögött… mit tegyek?

2022. ápr. 19. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj ki másfajta munkát. Ha szeretsz utazni, világot látni, akkor akár külföldön is. Ezt addig a legkönnyebb, amíg fiatal vagy és nincs se kutyád, se macskád.
2022. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szabadságok alatt el tudsz utazni kalandozni abból a pénzből, amit munkanapokon megkeresel. Van hobbid?
2022. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben próbáld ki magadat hétvégén.

Nyáron kérj fizetetlen szabadságot például egy hónapra,aztán próbáld ki magadat.

Sok sikert.

2022. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
A munka mindenhol, minden formájában szar. Föleg, ha beosztott vagy. Esetleg próbálkozz vállalkozással. Ott legalább nem fogja egy nyomorék beosztani az idödet és kopogtatni az órát.
2022. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, keress valaki aki finanszírozza neked.


Viccet félretéve, nekem is volt olyan kollégám, aki rájött egy év után, hogy nem bírja azt, hogy egy irodában ül, hiába nem monoton a munka (nagyon nem). Ő vidékről jött, mezőgazdasági kötődéssel, szóval elment az egyik nagyhoz gépértékesítőnek, járja az országot.

2022. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!