Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 műszakot megéri vállalni a...

3 műszakot megéri vállalni a plusz pénz miatt, vagy embertelen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mit kell csinálni, amúgy ha egy szar fos gyárba kell dolgozni akkor tök mindegy hány műszak van embertelen, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2022. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha semmiképp sem jössz ki alacsonyabb fizetésből.
2022. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Elég embertelen tud lenni, olyan 2 évig bírtam.

Tömegközlekedéssel kellett járnom mert olyan szinten fáradt voltam, hogy nem tudtam vezetni.

2022. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pénztől és rajtad függ. Sok helyen 3 műszakban is siralmas a fizetés, de mivel muszáj volt nekem is a pénz, én fél évig csináltam.


Hányadék teljesen és minden ami vele jár, soha többé.

2022. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell a pénz, akkor ideiglenesen sok mindent be lehet vállalni, ezt is. Viszont a 3 műszak nagyon keményen rámegy a testi-lelki egészségedre, legalábbis velem és a legtöbb kollégámmal így volt. Nem is bírtam sokáig.
2022. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ mennyire kell a pénz és mennyire bírod.Pl fiatalon általában jobban bírja az ember és addig érdemes többet dolgozni amíg bírja az ember nem amikor már rottyon vagy meg családod van tehát jól jön a plusz pénz.

Én kb egy éve csinálom de nincs nagy bajom vele,éjszakásban néha beálmosodok,ennyi és az a vicc hogy otthon jobbat alszok és jobban kelek mint délelőtt vagy délután.Pénzben olyan nettó 60-70ezer pluszt jelent ami elég jó.

De ha mondjuk vagy 50 éves,családod van és nagyjából stabil az anyagi helyzeted akkor nem igazán érdemes bevállalni.

Szerintem sem kell hosszú távon tervezni mert ez tényleg nem természetes,amint jön egy olyan nappalos állás ahol legalább annyit keresel mint műszakozással érdemes lépni.Ember és helyzetfüggő.

2022. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy azt tegyük hozzá olyan szempontból hálásnak kell lenni hogy van ilyen mert ha csak nappalos termelés lenne egy munkahely 2/3-a mehetne a pcsába,akkora munkanélküliség lenne mint az állat.Főleg nálunk az összeszerelő országban nagyot nézhetnénk ha nem így menne a termelés
2022. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl van lihegve ez az éjszakás műszakos para! Közel 30 éve dolgozom 3 műszakban, és talán még az éjszakás a legnyugisabb, mert akkor legalább nincs benn nagyfőnök. Mert a délelöttös jobb? Mikor korán kell kelni, vagy a délutános, mikor a délelött pikk-pakk elmegy? Éjszakásben is ugyanúgy kell dolgozni mint másik műszakokban.
2022. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

De lehet akár fix műszakok is.

Nálunk pl. fix éjszakások vannak, meg van fix délutános is, délelőttös már nincs. Igy nem kell 3 műszakban szenvedni, csak max 2 ben.

2022. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Csak azok meg akik fix éjszakások, délutánosok megszívták mert tudtommal a műszakpótlék csak 2-3 illetve 4 műszakos munkarend esetén jár, de ha valaki fixen ugyanabba az időintervalumban dolgozik, nekik nem.

Így meg pont a lényeg veszik el, a pótlék, ami elég jelentős összeg.

2022. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!