Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MIért gondolja mindenki azt...

MIért gondolja mindenki azt hogy normális ha a munkáltató túlhajtja az embert?

Figyelt kérdés

Nem lázadnak tűrnek, sokan még védik is a céget , pedig úgy bánnak a fizikai munkát végzőkkel mint a szeméttel. 8 órán át talpon kell lenni , hajtani kell szusszanni nincs idő a szüneten és a wc-n kivül. HA nincs munkád épp beállítanak másoz mert "nem lehet megállni"

NIncs ember a legtöbben pár nap után otthagyják mert embertelenek a körülmények , de a munkáltató nem néz magába vagy változtat a hozzáállásán, inkább toborzoz napiszinten. Volt aki pár óra után fel is adta 1. nap mert nem bírja a szalagot. De a munkálató nem jön rá hogy nem a víz a hülye. Foytonos emberhiány van, előbb utóbb csőd lesza vége mert a pár ottlévőre egyre nagyobb nyomás nehezedik az újak meg lépnek le, az ottlévők közül is már sokan fel akarnak mondani vagy számolnak is le.



2021. júl. 1. 21:13
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
ma is jött vissza valaki táppénzről. Erre jön az hogy nem számolják bele a felmondási idejébe . Ez hol legális?
2021. júl. 1. 21:16
 2/28 A kérdező kommentje:

2 hét helyett 30 napot kellene így még dolgoznia. na elmennek ezek a.

Persze úgy hirdetik magukat hogy az ügyfél az első az ügyfelek érdekeit maximálisan nézzük. Ja persze de közben a munkásokra meg szrnak magasról.

2021. júl. 1. 21:18
 3/28 A kérdező kommentje:
füldugó nincs pedig zajos a munka. kesztyű nem adnak.
2021. júl. 1. 21:21
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
És kést is szorítanak a nyakadhoz hogy ott dolgozz..
2021. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
sajnos sokan rá vannak kényszerülve család és miegymás miatt azt értem.
2021. júl. 1. 21:22
 6/28 A kérdező kommentje:
engem annyira nem érint 1 hónapja vagyok ott és megyek is nemsokára. de attól még más szívni fog mások rabszolgájakánt
2021. júl. 1. 21:23
 7/28 A kérdező kommentje:
nekem van tartalékom , kibírom munka nélkül is akár. de attól még nem tehetnék ezt meg. de kellett hogy yilet is lássak, a jövőben felnyomom ezeket a helyeket akár névtelenül.
2021. júl. 1. 21:24
 8/28 A kérdező kommentje:
tudom sokak szerint csak az az értékes ember aki szellemi munkát végez , de ugyanúgy dolgoznak a fizikai munkát végzők is . Nekik is járna a tisztelet és a rendes körülmények. MIntha csak melegedni járnának oda az emberek eszem fszom megáll.
2021. júl. 1. 21:26
 9/28 A kérdező kommentje:
vagy épp mintha nem lenne jobb dolguk és valahogy el kellene tölteni az idejüket.
2021. júl. 1. 21:27
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Táppénz a törvény szerint nem számítandó bele a felmondási időbe.
2021. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!