Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a meló helyeden a...

Milyen a meló helyeden a munkahelyi egyenlőség, volt már, hogy közölted a problémádat?

Figyelt kérdés

Árukiadó és eladó vagyok Délen egy kisvárosban lévő barkács boltban. Nekem 3x annyit kell dolgoznom és egész nap állnom, kérdeznem, hoznom ki az árút mint a kasszában ülő 3 hölgynek. És a bér is egy... kivéve a 25 év alattiakat (SZJA mentesség).


Van egy fiatalabb férfi kollégám, teljesen tudatlan munka szempontjából egy fém rögzítő szalagot nem tud elvágni...


sosem tudja mit kellene tennie, hogyan találja fel magát. Mindent mondani kell neki, sepregetés sem megy neki, fele koszt ott hagyja és poroz a boltban.


Mivel 25 év alatti ezáltal nem kell adót fizetnie a Főnöknek utána, ezért nem részesül olyan hajtásban mint én.


Nekem az első héten, meg lett mutatva, ezt így ezt úgy... neki semmilyen dolgot nem mond a főnök, én egy percre megállók vizet inni, és már jön ezt szedjétek le azt vigyétek ki a raktárba... Ott nincs felseperve, ott lóg a falon egy pókháló. stb.



2022. ápr. 24. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

25 év alattiak után is ugyanúgy fizeti a főnököd az adókat, járulékokat, mint felette. Az szja-mentesség azt jelenti, hogy a srác ugyanannyi bruttó fizetésből több nettót kap kézhez, mint te.


Amúgy meg mondj fel, ha ennyire nem tetszik neked ott. Bár először megpróbálkozhatsz beszélni a főnökkel, de szerintem sok sikered nem lesz.

2022. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Mar megint te vagy az? Mondjal fel! Nem igaz, h nem latod, h csak egyre rosszabb lesz...
2022. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Támogatással vette fel dolgozni, nem kell adót fizetnie utána.
2022. ápr. 24. 07:21
 4/6 A kérdező kommentje:
2# nem tudom miről beszélsz?
2022. ápr. 24. 07:21
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 az 3 hónap, + kérésre 3 (vagy 6?) felezve a költséget. De ha van egy ingyen embered, aki mégis ugyanazt a pénzt kapja tőled, amit te adsz, amikor már nem jár a támogatás, akkor nem az az első dolgod, hogy megpróbálod kihozni belőle a legtöbbet? Itt a főnököd a hunyó, lehet elrak a pénzből nem is keveset.
2022. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Oszd ki a munkát a lancmógnak. A főnök is azt mondja, "csináljátok" meg. Ha nem jól söpör, csináltasd meg vele még egyszer.
2022. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!