Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nem szimpatikus a...

Nagyon nem szimpatikus a munkaadóknak, ha lyukak vannak az önéletrajzomban?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és csak két munkahelyem volt eddig. Az elsőn 1.5 évet húztam le, aztán jött egy év kihagyás. Most 8 hónapja vagyok a jelenlegi munkahelyemen. Kicsit gáznak érzem, és félek, hogy nem fognak alkalmazni, és ezekkel is csak mázlim volt.

2022. ápr. 27. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami választ arra az esetre, ha rákérdez!
2022. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne hívnának be?


Nekem is vannak lyukak, oda vagy beírom, hogy tanultam és iskola mellett nem tudtam dolgozni menni, vagy a másik lyuknál megmondom, hogy állást kerestem és 1 év kellett pl covid miatt, hogy alkalmazzanak egy új munkahelyen..

Vagy hogy addig a hobbidnak éltél, ami a vlogolás, vagy oktatóvideók készítése, vagy filmfeliratokat készítettél arab sorozatokhoz stb stb.


Tudni kell kidumalnod magad.

2022. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj. Fognak alkalmazni. Most maradj egy kicsit ezen a helyen, legalább az 1 éved legyen meg.

Az 1 év kihagyást talán el is tüntetheted, ha csak évszámot adsz meg az önéletrajzodban, ha nem, mert évszámokból is látszik, akkor beírod, hogy tanultál, családi okok miatt, stb.... Ez kisebb baj, mintha fél évente válogatod a munkahelyeket.

2022. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 38 éves csaj ismerősöm, akinek összesen 2,5 év munkaviszonya van, meg félév vállalkozás. Kettő között 14-15 év lyuk. Legősibb mesterséget végezte, de kiöregedett, meghízott. Bement az első SPAR-ba ami a környékükön van, másnap már pakolta a tejet. A kutyát nem érdekli mit csináltál, bizonyos területeken megvan az érettségid, 2 kezed, 2 lábad, felvettek.
2022. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!