Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak az önéletrajzomba így?

Mit írjak az önéletrajzomba így?

Figyelt kérdés
Be kéne adnom holnap az önéletrajzom egy kisebb boltba, árufeltöltőként mennék, csak egy hónapra, de nem tudom mit írjak az önéletrajzba. Nyilván az alap adatok megvannak, nyelv, suli ezek, de annyira üres így az egész. Munkatapasztalatot feleslegesnek tartom, mivel volt 3 munkahelyem de egyiknek sincs köze ehhez, szóval ezért tartom feleslegesnek beleírni. Hazudni nem fogok benne a tipikus nyalizós szöveggel, hogy "szeretek csapatban dolgozni, meg vevőközpontú vagyok, szeretek dolgozni" stb, mert ez hazugság, és akárki beleírja ezeket, az tuti hazudik. Ezért vagyok most bajban, hogy mit lehet akkor beleírni? :D

2021. nov. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont a munkatapasztalatot kellen mégis beleírni. Annyi látszódik belőle, hogy dolgoztál már életed során.
2021. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én beleírnám azt a 3 munkahelyet is, abból látják hogy dolgoztál már több helyen is. Mindegy milyen de van munka tapasztalatod.
2021. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
arról a 3 munkahelyről nyugodtan írhatsz bármit, nem baj ha nem kapcsolódik hozzá :)
2021. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor azt hiszem beleírom mégiscsak :) szuperek vagytok!
2021. nov. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!