Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szokjam meg az első pár...

Hogy szokjam meg az első pár napot munkahelyen ha kezdetben nehezen megy?

Figyelt kérdés
Főként most a fizikai munkáról beszélek, első pár napban főleg az elsőben nagyon nehezen szokom meg egy szünet után és néha látni rajtam, hogy fáradok vagy néha görnyedek mert fáj a hátam vagy a lábam. Mindig is kerülni akartam az álló munkát de sajnos ritka az ülő munka. Egy munkát lehet ezért buktam mert hallottam ahogy visszamentem szünetről, hogy látták ahogy görnyedek, meg egyszer kétszer könyököltem az asztalon de akkor még így visszanézve is hülye voltam hogy ennyire gyengének mutattam magam. Amúgy az a hely amúgy se lett volna nekem való, túl össze szokott csapat volt 5 fő főként egymással beszéltek és én semmihez nem tudtam hozzászólni nagyon kellemetlenül éreztem magam. Mondjuk most azóta máshogy próbálok hozzá állni a munkához de ott tényleg mintha egy kívülálló lettem volna. Meg rosszul esett hogy kibeszéltek bár ilyenkor lehet szokás hogy beszélgetnek milyen az új dolgozó de akkor is fájt.De ha ilyen jövős menős munka ott nincs gond, mert néha eltudom játszani hogy leguggolok, cipőt kötök stb..csak akkor ha ilyen asztalnál vagy sornál kell állni egy helyben. Félek mert régebben ha sokáig álltam akkor szédülni kezdtem és már sárgán láttam de ezen sikerült javítani bár félek tőle. Amúgy csináltam vérvételt nincs gond. Megszokás kérdése de hogyan ha elején nagyon nehezen megy? Hamarosan lehet kezdek egy új helyen és előre félek ettől. 24N

2022. ápr. 28. 04:20
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Nem te vagy béna. Nos nézd. A helyzet a következő. Az emberiség a munkát jelenleg egy gazdasági versenynek tekinti. Ha nem teljesít gyors jó munkát egésznap az ember akkor nyilván ára van és ki rakják. Ezzel az a baj hogy éppen inkább a társadalom szabályai és az emberek nagyrésze tehet erről hogy ne boldoguljon senki. A politikusok találják ki ezeket a szabályokat hogy betartsuk a versenyt. Egyszer remélem nem lesz így különben nem lesz egy darab ember sem aki dolgozna nekik mert versenyt követelnek.
2022. ápr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

milyen munka ez pontosan?


Amúgy mindenhol így megy ez, ahol nincs valami extra nagy csapatépítés, hogy nem haverkodnak annyira az újoncokkal. Iskolákban is így van.

2022. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!