Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért létezik álló munka?

Miért létezik álló munka?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mi is ez pontosan. Gyári munkára gondoltam amíg esti tagozatos gimibe játok. Miért szükséges állni? Mármint, nem mindegy nekik hogy épp állunk vagy ülünk ha elvégezzük a munkát? Vagy ha nem akarnak székeket biztosítani, akkor vigyünk mi, oké. De hogy kötelező legyen állni? Miért? Egyszerűen miért nem mindegy nekik? Szó szerint olyan mintha direkt akarnák hogy nehezebb legyen.

2022. ápr. 30. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, hogy állni kell napi 8-12 órát, vagy kicsit ide menni, kicsit oda menni... Utóbbi jobb a gerincnek is és könnyebb a munka.
2022. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy címkéztem, simán le lehetett volna ülni közben, majd felálltam volna ha elkészülök, de nem, mert ha a főnök meglátja, akkor baj lesz. Kb. azt jelentette ha leülsz, hogy nem dolgozol. Ennek nincs értelme.
2022. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

A legjobb, amikor viszonylag csendes a meló, csapatban megy, de a sokadik darab után már agy nem kell hozzá. Meghallja a jól képzett fülével, hogy beszélgettek, és pallérozott elméje a következőt hagyatja el a szájával: "Nem beszél, dolgozik!". A taníttatására elherdált adóforintokat lapátolnám be mellé a krematóriumba inkább.


Ugyanez, amikor már tényleg a nettó elhülyülés kerülget az ősember munkáddal, és betolod a headsetet. Főokos rájön, hogy szól a zene a füledben. Patália. Az, hogy addig álltál a földbe már, azóta meg szinte tánc trógerolni, nem érdekes. Legyen meg a dolgok rendje, teljesen mindegy, mennyit bukik még az ő zsebe is az ilyeneken. Kicsit nyugatabbra élből a mikromenedzselés olyasmi, amit zsigeri szinten igyekeznek kerülni, akik tanulták, hogyan álljanak csapatok élére. Márpedig tanulták. Itt komám? Aki van. Rendszerint ezek is olyanok, hogy már csak az ordítás működik rájuk, és kapják is a főnökségtől. Meg továbbzúdítják a nyakadba. Nem is része a világuknak, hogy magukat fejlesszék.

2022. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nyugaton szokás állva dolgozni. Tőlünk keletebre pont ellenkezőleg. Pakisztán, India, Irán, afrikai országokban, stb. szokás ülve dolgozni.
2022. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!