Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez a különbség...

Miért van ez a különbség fiatal és idősebb alkalmazottak között?

Figyelt kérdés

Gyakran látott szitu: új dolgozó nem szimpi a vezetőségnek és elkezdik cseszegetni: "ez nem jó, az se jó, így nem lesz jó stb.mindenbe belekötnek.

Míg a fiatalok igyekeznek megfelelni, az idősebbek felmondanak próba idő lejárta előtt.


Miért van ez?


2022. ápr. 30. 23:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Most tisztelet a kivételnek, de én sokkszor azt láttam, hogy pont a fiatalok akik nem hajlandóak alkalmazkodni, rendesen bejárni dolgozni. Majdnem 20 évet lehúztam egy cégnél, csak elvitték máshova a gyártást, és az ilyen 20 év körüli fiatalokból rengeteg megfordult ezidő alatt, és nemritkán 10 plusz munkahelye volt addigra. Nem érdeklet őket a telefonnyomkodáson kívül semmi. Túlórázni nem jöttek, de a szabi/táppénz ment rendesen. Tervek semmi a jövőre, meg nem is izgatta őket ha elküldik, mert a szülők úgyis eltartják. Volt olyan akinek a szomszéd csarnokban dolgozott az apja, és jött át, mert hogy mi a helyzet, mivel a gyerek otthon azt mondta, nincs munka, nem kell jönnie. Persze nem így volt.
2022. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem semmi pénzügyi hátterem nincs 37 évesen. Kb egy 100 azsom van ösz visz + egy ház amiben lakom. Pont egy hete hagytam ott egy gyárat mert köcsögök voltak. Most füvet vágok napi 15 öt szedtem be ma. Pénteken 22 őt. Ennyit a gyári minimálbérről. Igaz így a tbt is fizetnem kell.
2022. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!