Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen indokkal szoktatok...

Milyen indokkal szoktatok elkéredzkedni a munkahelyetekről, vagy szabadságot kivenni, ha állásinterjúra mentek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az 5. nagymamám halt meg.
2022. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak szabit kérek. Ha kérdezik, hivatalosan ügyek intézese és egy kis pihenés.
2022. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal az indokkal hogy van X mennyiségű szabadságom amit jogom van kivenni.
2022. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Oké, de normál esetben is el szoktam mondani, hogy miért megyek szabira. Vagyok olyan jó kapcsolatban a főnökkel és a kollégákkal is.

2022. máj. 1. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos ügyek intézése szerintem elég nyerő indok, valószínűleg nem fognak rákérdezni, hogy de pontosan most a bíróságra mész tanúskodni vagy a kocsidat viszed műszakira, ha te nem fejted ki.

De ha ennyire bele akarnak mászni, akkor bemondasz valami kamut, a lejárt és a pandémia miatt még nem meghosszabított igazolvány miatti ügyintézés pl szerintem szezonálisan kifejezetten hihető :D

2022. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkérni magam úgy, hogy megmondom, elintézni való ügyem lesz. Szabadságot nem indoklom, csak kiveszem.
2022. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sikeresen olyan időpontban voltam interjúkon, amikor épp nem dogoztam szabadság, munka után, előtt. Egyébként a szabadságot nem kell megindokolni. Ügyintézés, kész
2022. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem szoktam megindokolni a szabimat.

Max. annyit mondanék, hogy dolgom van.

Ez bármi lehet kezdve attól, hogy apámnak segítek a kertben, az autót viszem valahová vagy pont állásinterjúra megyek.

2023. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!