Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az eddigi legcikibb,...

Mi volt az eddigi legcikibb, leggázabb pillanatotok a munkahelyeteken? Mi volt a legkínosabb szituáció?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy pillanatot nem tudnék kiemelni. Igazából, mindig törekedtem a jóra, ha valamilyen atrocitás ért engem, hiába szóltam az ügy érdekében, én voltam a hibás, azt is mondták, hogy mindenhol probléma volt velem, ha nem tetszik valami, akkor menni kell, más is ezt tette.Később azt, hogy a munkámmal nem volt gond, csak a stílusommal. Igazából, a légynek nem ártottam. Viszont, az emberek az én életemet élték, legalábbis azt akarták.
2022. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Adminisztrátori munkám volt anno, ahol egy régi asztalhoz ültettek, aminek nagy, nehéz, folyton beragadó fiókjai voltak, szóval mindig izomból kellett kinyitni őket.

A hely is nagyon szűk volt, ha nem vigyáztál, akkor nekimentél ennek-annak. Óvatosan kellett közlekedni.


Egyszer pont így húsvét környékén egy idősebb kollégámhoz behozta a fia a totyogós korú unokáját pár percre. A gyerek nyilván teljes sebességgel oda akart rohanni nagyihoz, de ehhez el kellett mennie az asztalom mellett én viszont nem tudtam hogy jön, és pont akkor rántottam ki a fiókot, fejbevágva ezzel szerencsétlent.


Nem lett baja, de mindenkinek szar helyzet volt.

2022. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Erdekes pillanat igen. Ket nyomozo jott be a pici helyisegbe, semmit nem mondtak a tobbiek, este meg a Hiradoban lattam a tulajdonost bilincsben.
2022. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Eü.-gondból adódó probléma.
2022. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Van céges sim.

Amikor idejöttem, minden tökéletesen ment.

Aztán lecserélték telekomosra.

Ez azzal járt, hogy hívás közben nem lehet semmit se csinálni. Sim1emet nem lehet felhívni, kapok egy sms-t, hogy próbáltak hívni, és ezt is csak akkor, amikor lerakom a telefont. Mobilnet instant elmegy, amikor hívás van.

És még sorolhatnám.


Kisfőnökök azt mondták ez a telekom beállítás, és hívjam fel őket.

Telekomos diszpécser azt mondta a managernek van joga ezt beállítani, de ő nem adhatja ki az elérhetőségét, kérjem el a főnöktől.

Kisfőnökök azt mondták, kérjem a főfőnöktől.

Azért probálja mindenki elkerülni a főnit, mert emberileg is egy alja gané.

Szóval odsmentem hozzá, és mondtam mi a helyzet. Azt mondta ezt a telefonban kell beállítani. Mondtam, hogy nem ez nem így van. Aztán rájöttem, arra gondol, hogy a sim2 telefonszáma látszódjon, amikor én hívok. Mondtam, hogy azt már első nap beállítottam, de amiket mondok, sokkal nagyobb problémák, és manager tudja beállítani, szóval kérem az elérhetőségét. Azt mondta, hogy ő a manager. Majdnem visszakérdeztem, hogy te a telekomnál is dolgozol? És te mint telekomos manager adtál egy flottát magadnak mint XY irodavezező?

3 percbe került mire eljutott hozzá, hogy itt valódi baj van, és az NEM az, hogy ha én hívok akkor látszódjon a számom. Ezt is csak akkor, amikor külön mondtam, hogy a diszpécser sem tud felhívni. Azt leszarja, hogy nincs mobilnet, nem tudok ügyet intézni, az ügyvédem nem tud felhívni, vészhelyzetkor elérhetetlen vagyok stb, csak az számít, hogy a diszpécser próbál hívni, akkor az menjen.

Azt is mondta, hogy cserléjem kis a sim1 és sim2 helyét.


Ennél cikibb és szánalmasabb helyzetbe sose érteztem magam. Mintha egy szellemi fogyatékos 6 évessel beszéltem volna.


Vagy 6-7szer elmondta, hogy állítsam be, hogy a számom látszódjon, amikor én hívom a diszpécsert, és én minden alkalom után elmondtam, hogy azt már megcsináltam.


Nem túlzok.

2022. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Farkas999 válasza:
74%
Kb. 25 évvel ezelőtt egy 200 fő előtti prezentációm közben egy hirtelen kicsapódó ablak miatt, a húzat elvitte a pultomról a jegyzeteket, fóliákat. Megalázó volt összeszedni és újból sorba rakni.
2022. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A munkatársam volt az egyik legjobb munkaerő, megvolt a tudása és az esze.


Elújságolta nekünk, hogy ő elmegy másik munkahelyre, már van egy hely, ahova hívták interjúra.


Jött egy leépítés, kirakták, közben nem vették fel a másik helyre sem.


Nekem mondták, hogy azért válogatták be leépítendők közé, mert eljutott a vezetőkhöz, hogy fel fog mondani és úgy álltak hozzá a vezetők, hogy, ha amúgyis elmegy, akkor minek tegyenek ki helyette mást.


Ciki volt neki, mert, ha nem jut el a vezetőkhöz, hogy interjúzni ment, akkor még maradhatott volna addig, amíg jobb helyet talál.

2022. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Herpesz jött az ajkamra és a főnökömnek ünnepeltük a népnapját. Kínos volt a szokásos "kötelező" puszilkodás.(Én nő, ő ffi)
2022. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 61karcsi válasza:
35%
Majdnem lebuktam maszti kózben egy kolléganő elött.
2022. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!