Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent szabadnak lenni a...

Mit jelent szabadnak lenni a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Pl:

-Vásárol az ember valamit, teljesen mindegy, hogy milyen értékben, rögtön kapja a kommenteket, hogy miért élt a lehetőségeivel kapcsolatban?


-Az alkalmazottal szemben mindig elvárásokat támasztanak, ha ezeket teljesíti, törekszik, akkor bizonyíthatóan nem jelent semmit a munkája, mert rendszerint mindig ugyanazok aratják le a babérokat, magánélete miatt támadják az embert.


-Azt elvárják már kezdetektől, hogy a saját készleteiből merítsen, abból gazdálkodjon, de ha rendesen fizetni kell az alkalmazott felé, akkor az nem működik, még betegen is dolgozni kellene, ha azt csinálja, akkor meg otthon lenne a helye, ha otthon van, akkor várják rögtön az igazolást.


2022. máj. 2. 09:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
HR-és biztos szerelmes az igazgatóba, de ahhoz nekem mi közöm?
2022. máj. 2. 09:21
 2/21 A kérdező kommentje:
*HR-es
2022. máj. 2. 09:23
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első bekezdest konkrétan nem értem, a másik kettőből kihamozhato valami értelmes szöveg.


Munkahelyem mint alkalmazott, sose leszek "szabad". Arra ott a szabadidő. Vagy a saját vállalkozás, már ha feltétlenül a munkahelyen akarsz szabad lenni.

2022. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A HR-es mondatnak meg konkrétan semmi köze a kérdésedhez. Mitől vagy ilyen szétesett?
2022. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Rébuszok, rébuszok, mindig csak rébuszok, ne írj ki kérdést, ha iszol

De tételesen:

- Milyen lehetőségekkel? Nem számolok be a munkahelyemen arról, mit vásároltam

- Magasak az elvárások, teljesítem, még nagyobb elvárások jönnek, azokat is. A babérokat én aratom le, megkapom az elismerést is. A magánéletemet meg nem a munkahelyemen élem. Ne feküdj össze a főnököddel és nem lesz téma a magánéleted

- Sokszor kínlódtál már rajta, jogos, hogy a betegség után várják az igazolást, mert akkor is fizetnek téged, ha beteg vagy, de hasznod nincs.


Semmi közöd hozzá, hogy ki szerelmes a főnökbe, szóval ne is foglalkozz vele.

2022. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha az első bekezdést úgy kell érteni, hogy a cég számlájára vásárolsz magadnak dolgokat, akkor nem csoda, ha kiakadnak rád.
2022. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A szabadság azt jelenti, hogy hagyjuk a másikat saját rendelkezése alapján dönteni. Aki ezt súlyosan megsérti, bíróságon találhatja magát.
2022. máj. 2. 09:26
 8/21 anonim ***** válasza:
6. 😂😂😂😂
2022. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen a munkáltató szabályai alapján működsz cuncimokus. Ha szabad akarsz lenni, akkor mondjál fel.
2022. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az én életem felett nem rendelkezhet senki. Ha nem tiszteljük mások személyiségét, határait, akkor miért támasztunk követelményeket, ha magunk sem tudjuk teljesíteni ezeket?
2022. máj. 2. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!