Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatal nő eladóként/pénztárosk...

Fiatal nő eladóként/pénztárosként mit szólsz, ha 20-30 évvel idősebb férfi tegez?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Visszategezem
Magázom (mindegy, miért)
Attól függ, hogy néz ki
Változó
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Aki tegez azt visszategezem. Ha szóvá teszik, akkor szebb megfogalmazásban megmondom hogy én is felnőtt vagyok, ő se adta meg a tiszteletet azzal hogy tegezett.
2022. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HoneyBunny ***** válasza:
94%
Hat tegyuk fel, 35 eves lennek, akkor ugye egy 65 eves bacsit nem tegeznek vissza, hacsak nem ker meg erre o maga. Viszont 25 evesen egy 45 eves ferfit lehet visszategeznek, foleg ha nagyon jol tartja magat es nem is gondolom, hogy ennyivel idosebb nalam. Egyebkent ram sertodott mar meg 40-es, amiert nem tegeztem, gondolom azt hitte oregnek neztem ot, pedig csak udvarias akartam lenni.
2022. máj. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha magáznak. Én sem mondom a 20 éveseknek, hogy jó napot kívánok, hülyén néz ki, igaz nem vagyok 40, de jobban tetszik, ha tegeződünk.
2022. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel. A lényeg, hogy köszönjön.

Egyébként is mindenki máshogy, összevissza köszön.

2022. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem eladó vagyok, más területen dolgozom de szintén emberekkel.

Én azt vettem észre hogy azok az idősek tegeznek le kapasbol engem fiatalt akik más módon sem adják meg a tiszteletet. Tehát például flegmazik is stb.

Én továbbra is magazni szoktam őket.

2022. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Velem már többször is előfordult pl. pénztárnál, hogy tegeztek, én viszonoztam, aztán a végén viszontlátásra volt, mintha megbánta volna, talán mély a hangom... Azt egyébként én is elítélem, ha letegezésért magázást várnak cserébe, ez a csendőrpertu.

Köszönöm az eddigi válaszokat. Én egyébként 50-es vagyok, és szívesen tegeződöm, bár már nagyon ritkán köszönnek rám sziával...

2022. máj. 4. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegeződve egyszerűbb :)   A magyar nyelvnek ehhez a formulához is megvan a megfelelő tiszteleti és udvariassági készlete. A mindennapokban nem terjed, arról nem tehetünk :)
2022. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!