Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz gyárban dolgozn...

Mennyire nehéz gyárban dolgozni? Az állást meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen gyár, egyébként túl sok jóra ne számíts.
2022. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Van más opció?
2022. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tudnám megszokni, az biztos.
2022. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Tönkre mehet az ember egészsége tőle, ha tartósan ott dolgozik.
2022. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
változó, vannak stresszesebb és kevésbé stresszes helyek, illet normális főnökök és munkatársak is, illetve ezek ellentéte is előfordul. Nagy szerencse kell hozzá, hogy minden jó és konfliktusmentes legyen, de semmi se lehetetlen
2022. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, hogy milyen gyár és milyen pozíció. Én 10 éve dolgozom mérnökként az auróiparban és szeretem. Nagyon jó a csapat is.
2022. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
6-os vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy szinte egész nap lent vagyunk a termelésben, az irodában alig vagyunk. Én a munkának azt a részét nem is szeretem. A napi 15-20 ezer lépés meg van, így harmincas éveim közepe felé simán kibírható. Nincs szükség fogyókúrára :)
2022. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyben állást nem lehet megszokni de ha már van egy 2-3 méteres rész ahol mászkálnod kell sokkal tűrhetőbb.

Inkább az a kérdés, hogy előre hajolva kell-e dolgozni mert legtöbb kollégának dereka vagy háta sínyli meg ha nem éri el a dolgokat és folyton dülögélnie kell.

2022. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha gyárba mész 100-150 fős alattiba próbálj. A fizu lehet egy kicsit rosszabb lesz, de családiasabb és nem szopatnak annyira.


Illetve nekem a gépek zaja volt a legrosszabb, így én ejtettem. Úgyhogy azt is mérd fel mennyire bírod a hangos, monoton géprobajt.

2022. máj. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Én karbantartó vagyok gyárban szóval mozgok vagy készenlétben vagyok az irodában,egy jó középút nem volt nehéz megszoknom.

Operátornak sokkal rosszabb,nálunk ugyan mindig mozogniuk kell de a munkaidő legnagyobb részében állnak ami elég durva.Nekem néhány óra folyamatos mozgás/állás után leszakad a lábam és minden bajom van pedig fiatal és jó erőben vagyok.

Maga a munka nem nehéz mert gumi anyagot igazítanak,raknak fel és gombokat nyomkodnak de az állást elég nehéz lehet megszokni szerintem.

2022. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!