Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol dolgozok egy üzemben,...

Ahol dolgozok egy üzemben, jött egy diákmunkás három napra, rosszul próbáltam közeledni hozzá, ismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem együtt dolgoztunk, de mivel szimpatikus volt, próbáltam beszélni vele. Próbáltam kérdezgetni néha, hogy középiskolába jár-e, itt lakik-e közel, megkérdeztem a nevét meg ilyenek. Kedves volt alapvetően, de szűkszavú, egyszavas válaszokat adott mindenre, vissza se kérdezett egyszer se. Aztán lehet visszahúzódó típus, de úgy érzem én se csináltam jól valamit. Rosszul közeledtem felé? Vagy aki ilyen szűkszavú azt alapból hagyni kell békén?
2022. máj. 6. 05:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeráen hagyni kell békén. Én sem szeretem amikor egyértelmáen jelzem hogy nem szeretnék közelebb kerülni valakihez de ő próbál közelebb jutni hogy hátha valamit nem jól csinált.
2022. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek a kamaszok. Hagyni kell, ha nem akar társalogni. Ha meg senki nem szól hozzá, akkor meg az lenne a baj. 3 nap, elmegy, vége.
2022. máj. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Várj vele egy kicsit,új munkahelyen van,lehet az első életében,stresszes szituáció.Főleg akkor ha alapvetően visszahúzódó típus,a kamaszok meg tudjuk milyenek.Próbálkozz kicsit később hogy megszokja a dolgokat és próbálj figyelni az ilyen jelekre.Ha látszik hogy nem szeretne beszélgetni ne erőltesd.
2022. máj. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar ismerkedni
2022. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem akar ismerkedni veled. Nem feltétlen csináltál bármit is 'rosszul', lehet semmiképp se szeretett volna ismerkedni veled, akárhogy mész oda.


Hány éves vagy?

2022. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha ilyeneket kérdeztél, az lehet faggatózásnak érezte, de válaszolt, mert nem akart udvariatlan lenni. (jó, a név kérdés kivételével)

Nem minenki szereti, ha faggatják.


Én pl kimondottan utálom, és "bezárkózom" ha valaki ilyen kérdésekkel közeledne. (kábé villog az agyamban a "mi közöd hozzá")


Ha már beszélgetni akarsz, akkor válassz semleges témát, olyat, ami esetleg őt is érdekli, aztán majd kialakul a beszélgetés. Vagy nem.

2022. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szexelni szeretnél vele?

Mennyivel vagy idősebb?

2022. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak ilyen személyiség, hogy nehezen oldódik. Velünk is mindig beszélgettek a dolgozók, kérdezték hol tanulunk, honnan jöttünk stb. Ha magamból indulok ki, azokat a kérdéseket nem szerettem, amikor a családomról kérdezgettek, dolgoznak-e a szüleim, miért nem támogatnak, elváltak-e, stb. Ehhez semmi közük, magánügy. Ha megkérdezik, hogy mit tanulok vagy mi a hobbim, miért mentem diákmelóra, arra gond nélkül válaszoltam.
2022. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!