Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legjobb kezdési időpont?

Melyik a legjobb kezdési időpont?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 12:51
A kérdező szavazást indított:
6 óra
7 óra
8 óra
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
9. Gyerek nélkül még később.
2022. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem 7 vagy 6 de inkább az első.

7 óra nincs túl korán se túl későn,munka után még a legtöbb intézmény nyitva van ha el kell intézned valamit,marad idő délután.

6 órával az a baj hogy korán van,4-5-kor fel kell kelni(bejárástól függően) de az egész délután a tiéd cserébe.

8 órával az a baj hogy mire végzel sok minden bezár,télen már sötét van.Bár nem kell korán kelni az biztos.

2022. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehetne az 10 óra is.
2022. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
9 vagy 10, akkor már nincs nagy dugó, és világosban indulhat az ember.
2022. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
9 vagy 10.
2022. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
6 ora, nincsen tomeg sem az utakon sem tomegkozlekedesen, tok jo nyugiban tudsz bemenni es megkezdeni a napot. Delutan szabad vagy. En legszivesebben akarmilyen munkakorben 6-ra jarnek dolgozni :D
2022. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

9 leginkább, utálok hajnalban kelni…

Szóval a fentiből még a 8 az elfogadható nálam.

2022. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
9
2022. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.

Nekem minél korábban van a kezdés, annál jobb.

2022. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb időbeosztása volt, mikor vendéglátósként tízre, délre, vagy kettőre kellett mennem, és hajnalban végeztem. A tíz óra sincs korán (még akkor se, ha hajnalban feküdtem le), kipihenten tudtam bemenni dolgozni. Ha meg rövid napom volt, kettőig tudtam boltba menni, ügyet intézni, uszodába menni úgy, hogy nem voltak sokan. Budapesten lakom, szóval munka után, hajnal hettőkor még el tudtam menni bevásárolni 0-24-es tescoba, ahol ebben az időpontban rajtam kívül csak árufeltöltők voltak, nyugodtan tudtam válogatni, odafértem a polcokhoz, nem volt sor...

De azt hozzátenném, hogy bagoly típus vagyok. Fel tudok kelni hajnal négykor is, nem arról van szó, de általában reggel 10-11 óra előtt egyáltalán nem vagyok produktív, mintha ködben lenne az agyam, függetlenül attól, hogy mennyit pihentem előző éjjel.

2022. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!