Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találtad meg a legjobb...

Hogyan találtad meg a legjobb munkahelyed ahol nem kötekedett veled a Főnököd és a pénzzel is elégedet voltál?

Figyelt kérdés

Én éltem BP.-en és nagyon jó munkahelyem volt egy multinál fix 8 óra, csak a műszakozást nem bírtam és becsődölt a cég így dobbantanom kellett.


Pénzben nagyon jó volt és a szállásom is biztosítva volt.


Most 10 órákat dolgozok 3/4 annyi pénzért amit fent kaptam, de sokszor már a tököm kivan annyit kell állni és dolgozni.


Azt bánom, hogy érettségivel és két szakmával kitörölhetem ebben az országban...



2022. máj. 3. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy évfolyamtársam ajánlott be a jelenlegi munkahelyemre, mindennel elégedett vagyok
2022. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Külföldön kerestem új munkát. A kollégák és a főni is jófej, állandó délelőtt, hétvégén pihi, és a fizetéssel is elégedett vagyok.
2022. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Úgy hogy itt hagytam ezt az országot. Üdv Franciaországból.
2022. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vicces, de én a Jófogáson találtam a mostani melómat. Fél éve vagyok ott, a fizetésem jó, a csapat nagyon jó és a munka is tetszik.

A főnökség meglepően laza és empatikus, szóval én még mindig nem hiszem el, hogy Magyarországon van ilyen munkahely. :D

2022. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez soha nem jött össze. Volt, ahol a főnök jó fej volt, a fizu kiemelkedően jó, a munkatársak pedig kifejezetten szemetek, de kb. minden variáció volt már.
2022. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül. Amikor hirtelen munkát kellett találnom, épp ők hirdettek, és oda jelentkeztem. Aztán bejött, és ott ragadtam.
2022. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a 6 írja, azért sz hogy minden ideális és tökéletesen meg legyen egy helyen, az kb nem létezik.


Példa: az első, ahol megvolt a jó fizu, jó főnök, és jó munka, ott idővel ahogy kijöttem magam az évek alatt juniorból senior-á, pár év múlva a fizu már nevetséges. Értsd szektor átlag alatti volt a munkakörökben. Alkalmazottként soha nem emelnek neked annyit ha egy helyen maradsz kb.. sajnos vallanom kellett, pedig szerettem ezt a helyet, igaz a végén már a szakmai kihívás is kevés volt.. se ez bolt eddig a legjobb, ez tény! De ilyen a piac.

Itt simán jelentkeztem cv online-on anno x éve, ennyi.


A másik hely kkv volt, de jófej főnökök, rugalmasak szinten mint előzőnél, fizu sem rossz. Linkedinen jelentkeztem.


A jelenlegi meg szinten linkedinen: főnök jó, fizu eddigi legjobb. De csak most kezdtem, még sajnos nem tudok nyilatkozni. Hogy jó-e, -főleg h kiderült a főnököm, aki egyébként elég szimpatikus és normális… ezért is döntöttem nagyrészt mellettük…- na hát ő kiderült elmegy… úgyhogy perpill ki tudja milyen főnök jön majd s helyébe. :(

Pár hónapon belül kiderül jó lesz e..


Szó mi szó, sajnos nagyon sokszor van változás, én az utóbbinak most nagyon nem örültem.. előre sem tudod látod biztosan megmondani egy helyről, hogy milyen lesz, mert mindig kiderülhet váratlan tényező, amivel nem tudsz számolni.. csak ott derül ki mindig, ténylegesen milyen az a hely, ahova kerültél.

2022. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!