Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elemi kérdés manapság egy...

Elemi kérdés manapság egy állásinterjún irodai munkakörben hogy mennyi home office-t biztosít a cég? Megyük egyáltalán manapság olyan helyre ahol nulla HO van?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Elemi kérdés. Én nem mennék olyan helyre, ahol nincs home office és ezzel sokan vannak így.
2022. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Na mert a mostani helyemen eddig szinte teljes HO volt (heti 1 nap kellett bemenni) majd ez váltott arra hogy a napok zömébne be kell menni de heti nap HO marad) majd ez váltott arra hogy nulla HO.


Na és itt adtam be a felmondást

2022. máj. 7. 09:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így 3 év home office után sem merném kategorikusan kijelenteni, hogy nem vállalnék el bejárós munkát. De az is biztos, hogy a jelenlegi helyen felmondanék, mert másfél óra BKV-zásra van az iroda, és ezt minden nap nem vállalnám.
2022. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3-nál a pont.


Volt olyan cég, (2 is), amit azért mondtam vissza mert nem volt semmi H.O.


A jelenleginél jelenleg 1 nap H.O van, de őszintén itt az sem zavar, ha nem lesz később, mivel konkrétan kb a szomszédban van. 😅3 év full h.o után meg kifejezetten jól esik most bent cimbizni kicsit a kollégákkal.

2022. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Napi munkaügyis Balázska kérdés, a szokásos felkérdező hangnemben "mit árul el, nem elgondolkodtató, nem elemi érdeke, mennyire jelzésértékű, nem veszi ki rosszul magát, stb.".


Úgy látom ahogy lement az iskolaidő és idén is leérettségizett, akkor jön az alterego váltás, és most megint dolgozó lesz néhány hónapra.

2022. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, ez első sorban Budapesten ilyen kapitális probléma, ahol városon belül is elmegy egy csomó idő a közlekedéssel, az agglomerációból meg méginkább. És az nagyon nem mindegy, hogy napi 2 óra mondjuk elmegye-e csak erre.

Én olyan helyen dolgozom, ahol nincs home office, a jellegéből adódóan nem kivitelezhetó, de rohadtul nem zavar, mert gyalog is ott vagyok 15 perc alatt. Nagyobb vidéki város, és negyed órán belül biciklivel vagy autóval ott vagy bármelyik városszéli ipari parkban is, szóval így tökmindegy. Ha olyan helyen dolgoznék, hogy sokat kellene ingázni, akkor nyilván nem mennék olyan céghez, ami részleges home office-t nem enged legalább.

2022. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez baromság, nehogy már ennyire lusták legyünk. Én lehetnék ho-ban de nem vagyok, és ki szoktam akadni azokra a kollégákra akik már csak szökőévente járnak be az irodába. A munkahelyen kell dolgozni, azért van a munkahely
2022. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez baromság, nehogy már ennyire lusták legyünk."


Annak hogy nem kívánok napi 2x 1 óra 10 percet = 2 és fél órát tömegközlekedni a VILÁGON SEMMI KÖZE A LUSTASÁGHOZ


vagy szerinted igen?

2022. máj. 7. 12:11
 9/18 A kérdező kommentje:

" akik már csak szökőévente járnak be az irodába."


Nagyon jól teszik. A francnak járjak be, hogy egy csomó savaynú fa***kalapot bámuljak 8 órában?

2022. máj. 7. 12:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled. Ha berendelnének dolgozni, én is mondanék fel azonnal.


Ha akarnék, sem tudnék bejárni, csakhogy nem akarok. Számítógéppel végezhető munkakörökben hülyeség az egész.

2022. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!